business head ads

Ціни на нафту піднялися після падіння напередодні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Через припинення роботи нафтопроводу Forties Pipeline System ціни на нафту трохи зросли

Ціни на нафту відновлюються в четвер після різкого падіння в середу, пов'язаного зі збільшенням видобутку нафти в США до рекорду і подальшим підвищенням комерційних запасів бензину, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Припинення роботи одного з найважливіших нафтопроводів в Північному морі, Forties Pipeline System, яке може затягнутися на кілька тижнів, підтримує зростання нафтового ринку.

Котирування лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures збільшилися на $ 0,36 (0,58%) — до $ 62,80 за барель.

Ціна січневого контракту на WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на $ 0,10 (0,18%), до $ 56,70 за барель.

До закриття попередньої сесії вартість Brent впала на $ 0,90 (1,42%), до $ 62,44 за барель, WTI — на $ 0,54 (0,95%), до $ 56,60 за барель.

Видобуток нафти в США виріс за підсумками восьмого тижня поспіль — на 73 тис. барелів на добу (б / д), до 9,780 млн б / д, встановивши новий рекорд згідно щотижневих підрахунків. Темпи зростання продовжують посилюватися щотижня.

"Посилення зростання видобутку і потенціал збільшення поставок з США викликають побоювання. Ціни залишаються завищеними, незважаючи на зниження останнім часом. Ключовими темами в 2018 році будуть скорочення нафтовидобутку ОПЕК і зростання видобутку в США", — вважає головний стратег CMC Markets Майкл Маккарті.

У четвер інвестори чекають публікації щомісячної доповіді Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) з ринку нафти.

Компанія Ineos, оператор нафтопроводу Forties, закрила НПЗ Grangemouth в Шотландії в зв'язку з перебоями в поставках нафти. Згідно з уточненими даними, ремонт трубопроводу триватиме від двох до чотирьох тижнів.