Газовий хаб в Україні можуть створити швидше сроку — Насалик

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Створення газового хабу в Україні йде повним ходом, одна з країн-експортерів газу готова надати необхідний обсяг палива

Одна з країн — найбільших експортеров газу готова надати Україні необхідний обсяг палива для створення українського газового хаба. Про це після засідання уряду 13 грудня повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє Сьогодні.

"Міністерство працює над тим, щоб на території України відкрився український хаб. Одна з країн — серйозних експортерів газових ресурсів зацікавлена і готова дати Україні достатній обсяг газу, щоб розвинути тут газовий хаб, враховуючи інфраструктурні проекти в країні", — розповів Насалик, при цьому не уточнивши, про яку країну — експортера йдеться.

Відповідаючи на питання журналіста, чи варто очікувати створення хаба в Україні до 2020 року, коли, за прогнозами уряду, Україна відмовиться від імпорту газу, міністр сказав, що міністерство буде рухатися в цьому напрямку набагато швидше.

За словами Насалика, створення такого хаба на території нашої країни можливо без участі Росії. "Абсолютно немає проблем в його створенні навіть без Росії", — заявив міністр.