Банківські активи на суму в 154 млн гривень реалізували через OpenMarket

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

OpenMarket провів перший в світі аукціон з використанням криптографічної технології Blockchain

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «СЕТАМ» Віктор Вишньов, інформує Укрінформ, посилаючись на прес-службу Мін'юсту. 

"Через систему електронних онлайн торгів OpenMarket з початку 2017 року було реалізовано в рамках добровільного продажу банківські активи на суму 154 млн грн", — сказав він.

Як розповів Вишньов, ця сума склалася у результаті співпраці з провідними фінансовими установами, серед яких: АТ «Укрексімбанк», «ПриватБанк», «Альфабанк Україна», ПАТ «ВТБ БАНК», «ІндустріалБанк», «РадаБанк», «Чеський експортний банк».

Також, за його словами, продовжується проект безоплатної передачі майна соціальним закладам, військовим формуванням, державним установам, зокрема до Збройних сил України та безпосередньо у зону проведення АТО з 2016 року було передано 20 778 одиниць різноманітного майна на суму 23,8 млн грн.

Крім того, OpenMarket співпрацював з Агентством з розшуку та менеджменту активів, результатом чого стали торги елітними автомобілями. Торги завершилися 20 листопада, було продано 3 автомобілі на суму 2,4 млн грн з приростом ціни на 10%.

Загальна сума продажу з початку роботи ДП «СЕТАМ» склала 3,5 млрд грн, зазначають у прес-службі.

OpenMarket провів перший в світі аукціон з використанням інноваційної криптографічної технології Blockchain 6 вересня 2017 року. Всі торги OpenMarket переведено на технологію Blockchain. Кожен учасник аукціону може перевірити чесність проведення аукціону на сайті blockchain.gov.ua.