Roshen не знайшов покупця через великі ризики

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Керуючий директор Rothschild в СНД розповів, що попри привабливість Roshen, бізнесменів відлякують великі ризики та криза між відносинами України та РФ

Всі зацікавлені в покупці корпорації Roshen сторони відмовилися від цієї можливості через високий ризик та українсько-російську кризу.  Про це розповів керуючий директор всесвітньо відомого банківського дому Rothschild в СНД Джованні Сальветті в інтерв'ю «Українській правді», передає УНІАН

Він зазначив, що банківський дім зв'язався з усіма основними світовими гравцями, які працюють в цьому секторі: європейцями, північноамериканцями, азіатами, а також з деякими великими інвестиційними фондами. 

"Потрібно усвідомлювати, що тільки гравці глобального рівня можуть дозволити собі купити таку велику компанію, вартість якої в нормальних ринкових умовах буде становити близько декілька мільярдів доларів", — зазначив він. 

За його словами, всі потенційні покупці виявилися дуже байдужі щодо цієї можливості. 

"Українсько-російська криза була на піку, і її розвиток був непередбачуваний, особливо в той час. Фактично, всі зацікавлені сторони повідомили нам, що не готові взяти на себе такий високий ризик і ввічливо відмовлялися від можливості", — сказав Сальветті. 

"Їм усім сподобалася компанія, але контекст для них був занадто ризикованим, і до угоди вони не були готові", — додав він. 

За словами керуючого, рішення про розміщення частки Порошенка в Roshen у форматі "сліпого" трасту, є найбільш прозорим і єдиним робочим варіантом ефективного відділення Порошенка від його прав власності на акції. 

"Це рішення було найкращою альтернативою міжнародної практики для таких ситуацій", — підсумував Сальветті.