ЄС полегшили правила для міжнародного інвестування

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Євросоюз змінив правила для внутрішньосоюзних транскордонних інвестицій

Нові правила утримання податку на інвестиції в Євросоюзі покликані позбавити інвесторів країн ЄС від подвійного оподаткування, передає Інтерфакс-Україна.

Єврокомісія повідомила в понеділок про новий "кодекс поведінки" в рамках Союзу ринків капіталу. Він повинен допомогти державам-членам ЄС скоротити витрати і спростити процедури внутрішньосоюзних транскордонних інвестицій.

Кодекс поведінки пропонує рішення інвесторам, які внаслідок застосування в країнах ЄС різних систем утримання податків, врешті-решт, двічі платять податок з доходу від транскордонних інвестицій.

І сьогодні інвестори всередині ЄС мають право вимагати відшкодування при подвійному оподаткуванні, але процедури відшкодування складні, дорогі і займають багато часу.

Рекомендації нового кодексу, розроблені в рамках плану дій Союзу ринків капіталу, повинні прискорити, спростити і стандартизувати ці процедури, що особливо полегшить життя дрібних інвесторів.

Як повідомила Єврокомісія в своєму комюніке, вона офіційно представить кодекс поведінки на публічних слуханнях 30 січня 2018 року.