Ціни на нафту знизились

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Через збільшення видобутку нафти в США, світові марки нафти знову знецінились 

Як повідомляє Укрінформ, ціни на нафту знижуються в понеділок на тлі даних американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes a GE Company (BHGE) про зростання кількість бурових установок у США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com. 

Вартість лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знизилася на 0,43% — до 63,13 долара за барель, ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI знизилася на 0,4%, до 57,13 долара за барель.

Згідно з даними BHGE, за підсумками робочого тижня, який завершився 8 грудня, кількість бурових установок у США зросла на дві одиниці, або на 0,2%, до 931 одиниці. У річному вираженні кількість бурових установок збільшилася на 307 одиниць, або в 1,5 раза. Зокрема, кількість нафтових бурових установок збільшилась на дві одиниці, або на 0,27%, до 751 одиниці. Кількість газодобувних установок не змінилася і становила 180 одиниць.

Збільшення кількості установок вказує на подальше зростання виробництва сировини в США, обсяг якої зараз більш як на 15 відсотків вищий порівняно з рівнем середини 2016 року в 9,71 мільйона барелів на добу.

Нарощування нафтовидобутку в США може підірвати спроби ОПЕК і групи виробників, які не входять до нафтового картелю, підтримати ціни шляхом зниження пропозиції.

Заява міністра нафти Кувейту про те, що ОПЕК та інші нафтовиробники розглянуть можливість виходу з угоди про скорочення видобутку до червня наступного року, також чинила тиск на котирування, сказали трейдери.

Міністр нафти Кувейту Ассам аль-Марзук повідомив у неділю, що до наступної офіційної зустрічі картелю в червні, Організація країн-нафтоекспортерів та інші виробники, які не  входять до картелю, обговорять можливість вийти з угоди про скорочення видобутку раніше.