В Україні почали відривати ексроу-рахунки

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ПУМБ став першим банком в Україні, який став надавати подібні послуги

Як повідомляють Українські Новини, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) перший в Україні банк, який почав надавати послуги власникам домінуючого контрольного пакета акціонерних товариств за процедурою squeeze-out.

Squeeze-out поширена практика у світі, при якій власник контрольного пакета акцій, має право вимагати від міноритаріїв продати свої папери, ставши таким чином єдиним власником компанії.

Для викупу акцій тепер достатньо оголосити про свої наміри міноритарним акціонерам і відкрити рахунок умовного зберігання эскроу в ПУМБ, перерахувавши на нього кошти для оплати вартості акцій міноритарних акціонерів.

Не чекаючи отримання коштів іншою стороною, власник стає єдиноправним власником статутного фонду компанії.

Ескроу це спеціальний рахунок, відкритий банком клієнту згідно з договором рахунка умовного зберігання. За цією угодою банк зобов’язаний приймати і зараховувати на цей рахунок грошові кошти, одержані від володільця рахунка чи від третіх осіб. Банк надає клієнту послуги з перерахунку цих коштів бенефіціару (вказаній володільцем рахунка особі), а також послуги з повернення таких коштів володільцю рахунка за наявності передбачених договором підстав.