Стало відомо які підприємства підлягають приватизації в 2018 році

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ФДМ України повідомив про майже 100 підприємств для приватизіції, і розраховує отримати в наступному році близько 22,5 млрд гривень

Фонд держмайна (ФДМ) України затвердив перелік майже зі 100 підприємств груп В, Г і Е, що підлягають приватизації в 2018 році, інформує Інтерфакс-Україна.

Про це повідомила прес-служба ФДМ із посиланням на керівника Фонду Віталія Трубарова.

Зокрема, в переліку приватизації підлягає більше ніж 99% Миколаївської, Дніпровської та Херсонської ТЕЦ (усі — ПрАТ) і ПАТ "Криворізька теплоцентраль", 70% ПАТ "Хмельницькобленерго" та "Миколаївобленерго", 65% АК "Харківобленерго", 60% ПАТ "Запоріжжяобленерго", 50% ВАТ "Тернопільобленерго", 78% ПАТ "Центренерго", а також 75% ПАТ "Турбоатом" (Харків).

Крім того, ФДМ затвердив приватизацію підприємств хімічної галузі — ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ, 99,5%), ПАТ "Сумихімпром" (99,9%), ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (51%), ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" (68%).

Також Фонд повторить пропозицію приватизації 40% кондитерсько-алкогольного підприємства ТОВ "Світ ласощів" (Черкаси).

За словами В.Трубарова, ФДМ уже розпочав підготовку до приватизації ОПЗ та енергокомпаній. Планує їх продаж на весну 2018 року.

Він нагадав, що Фонд розраховує виконати бюджетний план приватизації в 2018 році на рівні 22,5 млрд грн.