Український стартап отримав 400 тис. євро від польських інвесторів

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Стартап bNesis дозволяє аналізувати кредитоспроможність клієнтів, при цьому компанія не має доступу до призначених для користувача даних

Польські фонди bValue і SpeedUp Group інвестували 400 тис. євро в український стартап bNesis. Цей проект допомагає банкам краще аналізувати кредитоспроможність позичальників. Як повідомляє Укрінформ, посилаючись на AIN.UA, bNesis спрощує процес аналізу кредитоспроможності позичальника для банків.

Система дозволяє одночасно аналізувати дані клієнта з різних джерел (банківські, e-commerce, бюро кредитних історій, соцмедіа) за допомогою різних скорингових сервісів. При цьому, компанія не має доступу до призначених для користувача даних, що важливо для банків.

Засновники стартапу - Дмитро Норенко (СЕО) і Денис Кірін (СТО) - познайомилися з майбутніми інвесторами під час участі в акселераційній програмі польського Alior Bank, від якого також отримали грант на 45 000 євро. 

У команді bNesis зараз десять осіб. З них вісім - розробники, які працюють з офісу в Україні. Найближчим часом стартап планує найняти ще п'ятьох інженерів, щоб прискорити розвиток сервісу.