В Україну входить корпорація з Америки

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

General Electric буде виробляти локомотиви в Україні, договір про партнерство буде підписано до кінця 2017 року

Як повідомляє сайт Гордон, "Укрзалізниця" уклала угоду про стратегічне партнерство з General Electric Transportation, повідомила голова офісу Національної інвестиційної ради при президентові України Юлія Ковалів.

"Укрзалізниця" й американська компанія General Electric Transportation досягли згоди щодо базових умов довгострокового партнерства, повідомила голова офісу Національної інвестиційної ради при президентові України Юлія Ковалів на своїй сторінці у Facebook.

"Партнерство між компаніями передбачатиме постачання та локалізацію виробництва локомотивів моделі GE Evolution в Україні, модернізацію діючого флоту локомотивів та інвестиції в сервіс обслуговування в Україні", — розповіла вона.

Ковалів додала, що прихід в Україну однієї з найбільших американських корпорацій стане сигналом для інших іноземних інвесторів.

Голова ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов повідомив, що українська держкомпанія отримає 30 нових локомотивів General Electric.

"Маємо надію, що домовленість про стратегічне партнерство буде підписана до кінця вже цього року. Нагадаю, що реалізація програми розрахована на сім років. Сторони домовилися, що в рамках виконання домовленостей локалізація (використання українських потужностей) зросте на 40%", — зазначив він.