Потрібно обов'язково продовжити мораторій на перевірки бізнесу - Порошенко

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент України закликав депутатів ради при розгляді бюджету-2018 продовжити мораторій

Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду при розгляді проекту бюджету на 2018 рік у другому читанні продовжити мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу. Про це представник президента України в парламенті Ірина Луценко заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту, повідомляє Сьогодні.

Ірина Луценко зазначила, що президент підтримує своєчасний розгляд проекту бюджету на 2018 рік у другому читанні, але "наполягає і впевнений в тому, що в ньому будуть враховані і перехідні положення щодо спецконфіскату 2017 року, і враховані соціальні позиції".

"І враховані позиції президента як головнокомандувача на національну безпеку і оборону, на продовження експерименту щодо доріг, на посилення та розвиток сільської інфраструктури, на виділення і додаткове виділення грошей на сільську медицину, що дозволить громадянам України відчути, що конфісковані гроші працюють на українських громадян", — розповіла депутат.

Крім того, Ірина Луценко зазначила, що президент звертається до Верховної Ради і Комітету Верховної Ради з питань бюджету з питання про продовження мораторію на перевірку малого і середнього бізнесу.

"У зв'язку з тим, що 2017 року був оголошений мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу, президент України звертається до народних депутатів: при розгляді бюджету на 2018 рік обов'язково продовжити цей ефективний механізм зниження адміністративного тиску на бізнес, продовжити на 2018 рік мораторій на перевірки", — повідомила представник президента в парламенті.