business head ads

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спільно з міністерствами та центральними органами управління проаналізували 1399 держпідприємств, які попередньо мають потенціал для роздержавлення.

Українська Рада Бізнесу (УРБ), в тому числі спільнота БІЗНЕС 100, закликає Верховну Раду ухвалити у другому читанні законопроєкт №1208-2 про Бюро фінансових розслідувань.

Федерація роботодавців України та  Рада підприємців при Кабінеті міністрів закликають Верховну Раду та президента України не підтримувати скандальний законопроєкт №1210  щодо рентної плати за користування надрами.

АТ "Вінницяобленерго" стверджує, що не висувало жодних додаткових вимог до інвесторів та забудовників майбутнього заводу спортивного спорядження "Head", а ставки за нестандартне підключення встановлює Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Переможці міжнародної премії в сфері нерухомості автоматично стануть номінантами європейських премій CRE Awards, яка відбудеться в Будапешті (Угорщина) 30 січня 2020 року, а переможці в номінаціях Brokerage Company of The Year і Retail of The Year — CEE Retail Awards, що відбудеться 6 лютого 2020 у Варшаві (Польща).