Головним негативним трендом для більшості галузей промисловості стала зростаюча кількість підтверджених випадків коронавіруса в Китаї. І хоча китайський уряд оперативно реагує і приймає заходи щодо мінімізації наслідків епідемії, позитивний ефект від них стальна галузь навряд чи зможе відчути раніше середини березня.

Зимовий економічний прогноз ЄС на 2020-2021 роки свідчить про стійкість економіки Єврозони, але виклики, серед яких спалах коронавірусу, глобальні торговельні суперечки, створюють ризики.

Цьогоріч для стимулювання продажів забудовники будуть активно використовувати механізм попереднього бронювання квартир за найвигіднішою для покупця ціною, яка в середньому на 3-5% нижча порівняно із ціною на старті продажів.

 КИЇВ, Україна, 13 лютого 2020 р. – Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представила українським виробникам новітній гербіцид для захисту рису під торгівельною маркою Дівікстон™ на основі інноваційної молекули Rinskor™ active. Презентація гербіциду відбулася 12 лютого в м. Одеса.