Понеділок, 26 березня 2018 09:47

Обличчя бізнесу

В’ячеслав Мироненко, головний редактор журналу БІЗНЕС

Проект “Бізнес-амбасадори України” — це перша спроба зібрати історії успішних людей, які почали бізнес “з нуля” і побудували чисті компанії. У всіх них були вагомі підстави і розумні причини, через які починати бізнес було не потрібно, і зовсім мало аргументів на користь такого рішення. Проте вони ризикнули. Вони будували не просто нові компанії — вони створювали свою персональну нову модель бізнесу, якої в Україні, по суті, ще не було. Зараз ці історії і підприємці є новою генерацією українського бізнесу, які побудували свої підприємства не за рахунок державних ресурсів або приватизаційних угод, а завдяки власним знанням і компетенціям. Вони створили загальнонаціональні бренди та готові рости далі, масштабуючи свої ідеї на світовому рівні.

100 бізнес-амбасадорів нової України — це ядро “білого” і “прозорого” бізнес-руху, що активно просуває цю ідеологію на різних рівнях з метою затвердити в суспільстві “білий, прозорий” спосіб ведення бізнесу як єдино прийнятний і вигідний, зробити його трендовим. Щоб в підсумку сформувати репутацію компаній та бізнес- спільноти, яким можуть беззастережно довіряти громадяни нашої країни, міжнародні донори й іноземні інвестори.

Ми пропонуємо вашій увазі першу частину цього проекту. Вона буде представлена на інвестиційному форумі AIM в Дубаї. Друга частина побачить світ у жовтні і буде представлена на Київському міжнародному економічному форумі. Цим проектом ми хочемо показати, хто стоїть за реальними інвестиціями в Україну, хто сам інвестує і приводить сюди іноземних партнерів.

Україні поки треба вчитися представляти себе. AIM — один з небагатьох майданчиків для проведення особистих зустрічей у форматах b2b, b2g і g2g, а також “круглих столів” за участю міністрів і мерів. Це триденний захід, сфокусований на промисловості та інвестуванні, з різними функціями і подіями. Цьогоріч на AIM приїдуть понад 500 компаній зі 140 країн. AIM це про те, як країни представляють свої проекти, продукти і послуги з таких галузей економіки, як сільське господарство, торгівля, будівництво, наукові дослідження, енергетика, фінанси, банківська справа, страхування тощо. Але одна з ключових особливостей AIM полягає в тому, що це єдина регіональна трибуна для всесвітньо відомих підприємців, де вони діляться своїми ноу-хау, розробками інноваційних стратегій для надійного інвестиційного планування та вивчення можливостей, обумовлених змінами в світовому економічному порядку. Власне, AIM дозволяє вчитись інтегрувати себе в глобальний ринок — з його запитами на упаковку, смаковими перевагами, ризиками та безпекою бізнесу. Це те, чого не вистачає нашим підприємцям, щоб бути успішними на міжнародному ринку.

 

Дополнительная информация

  • Имя Фамилия: В’ячеслав Мироненко
Прочитано 5978 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

f6d2bb025b0005c13233679a32583a0d XL

Придбати 1 номер

X
« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.