50 ідей інноваційного бізнесу: Фінанси та інвестиції

Материалы подготовленные к публикации
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Вашій увазі - добірка інновацій у банківській та фінансовій сфері: від фінтеху до електронних чайових

  

Фінанси та інвестиції


1. “Покупки в один скан” із Masterpass в “Сільпо” – здійснення швидких розрахунків у касі супермаркету завдяки поєднанню картки лояльності та платіжної картки будь-якого банку за допомогою мобільного додатку

2. Банк одним із перших на ринку України запровадив унікальну лінійку ЕКО-продуктів та пропонує таким клієнтам скористатися додатковою лояльністю у вигляді ЕКО-надбавки до депозитних програм та зниженої процентної ставки по кредитним програмам.Нова ініціатива розроблена саме для представників МСБ, які прагнуть не лише заробляти, а й суттєво економити. Банкіри допоможуть підприємцям розібратися у потребах їхнього бізнесу і розробити індивідуальний план розвитку. ЕКО-БУМ – Бізнес Українського Майбутнього, за задумом еко-банкірів, дозволить мати легкий доступ як до сучасних банківських продуктів і сервісів для підприємців, так і до унікальних програм та фінансових рішень, що здатні вивести бізнес на якісно новий рівень. Програма передбачає окремий набір фінансових інструментів для різних бізнес-напрямів. Сучасні програми знайдуть для себе підприємці та невеликі компанії, бізнесмени, що займаються відновлюваною енергетикою, аграрії, товаровиробники чи то підприємства торгівлі.

3. Сервіс Валютні торги від ПУМБ дозволяє особисто погоджувати кращий для Вашого бізнесу Курс купівлі\продажу валюти через смартфон всього у декілька натискань. Новий курс надходить у SMS щогодини.

Дізнайтесь більше про унікальні переваги сервісу Валютні торги за посиланням: https://b2b.pumb.ua/payment/cv_online

4. Нова дебетова картка від ПУМБ «всеКАРТА» - ідеальний платіжний інструмент, проста і вигідна картка для оплат, що підходить кожному: власнику МСБ, студенту, молодій мамі, що отримує соціальну допомогу, пенсіонеру, що отримує пенсію, домогосподарці, що оплачує рахунки, фрілансеру, що отримує оплати – одним словом, всім без винятку.

Більше не потрібно хвилюватися за тарифи – для власників «всеКАРТИ» діє найнижча комісія*:

0% – за відкриття та обслуговування картки

0% – за зарахування коштів чи поповнення картки будь-яким способом  

0% – за зняття готівки у будь-яких банкоматах України

0% – за перекази між рахунками чи картками в ПУМБ

0%  - за перекази з картки на картку іншого банку України в інтернет-банкінгу ПУМБ-онлайн 

0% - за розрахунки (супермаркети, кіно та розваги, транспорт, покупки в інтернеті тощо)

Зняти велику суму власник «всеКАРТИ» може також в касі банку. За умовами користування карткою двічі на місяць можна безкоштовно зняти в касі суму до 1 млн грн. Третя на наступні зняття готівки через касу за тарифом 1,5% від суми.

Користуватися грошима ще ніколи не було так просто і вигідно!

*За умови відкриття рахунку у гривні. Детальну інформацію про тарифи на дивіться на сайті за посиланням: https://retail.pumb.ua/card_bank

5. Alfa Digital http://alfabank.digital – унікальний онлайн-проект з пошуку інноваційних ідей і рішень у банківській сфері. Проект реалізують Альфа-Банк Україна та платформа акселерації корпоративних інновацій RE:ACTOR. Проект стартував у травні 2018 року, він відкритий і постійнодіючий. За час його реалізації проведено переговори із близько 500 стартапами, технологічними командами і компаніями з усіх куточків світу. Отримано 121 пропозицію, впроваджено на базі Альфа-Банку Україна понад 10 інноваційних рішень.

6. «ОК, Альфа!» – онлайн-банк для підприємців від Альфа-Банку Україна, який пропонує простий доступ до банківських та додаткових послуг для клієнтів-ФОП. Це перший в Україні онлайн-банк, що дозволяє підприємцю відкрити рахунок за 2 хвилини без відвідування відділення банку.

7. Cash'U CLUB – програма лояльності Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за будь-які оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Це єдина в Україні програма лояльності, де учасникам повертається 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати в обраних категоріях. Сайт програми: https://cashuclub.com.ua/