50 ідей інноваційного бізнесу: Промисловість, FMCG

Материалы подготовленные к публикации
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times
Журнал БІЗНЕС пропонує Вашій увазі добірку інновацій промислових підприємств, які становлять хребет економіки держави

 

Промисловість, FMCG

1. Торгова марка SEM EcoPack- це унікальна технологія виробництва принципово нового, екологічно чистого продукту на ринку пакувальних матеріалів. Місія компанії - забезпечити наших клієнтів по всьому світу високоякісної і екологічно чистої упаковкою, гарантуючи їм перевагу в ціновому аспекті і швидку адаптивність до вимог ринку.

- упаковка SEM розроблена з метою запобігання пошкоджень продуктів, їх контакту між собою, а також для безпечного контакту продукту з упаковкою. Це допомагає зробити вигляд продукту більш презентабельним, довше зберегти натуральність, свіжість і цілісність продукту.
- упаковка для продуктів харчування - це, в першу чергу, питання безпеки для кінцевого споживача. Важливим також є фактор збільшення термінів зберігання при транспортуванні фруктів і овочів і збереження природного та презентабельного зовнішнього вигляду в торгових точках. З метою задоволення всіх перерахованих завдань ми створюємо екологічно чисту і безпечну упаковку з литої тари для фруктів і овочів різного типу.