JAGUAR F-PACE став першим авто, знятим на камеру нового покоління CANON EOS SYSTEM

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Jaguar та Canon зняли перший відеоролик про авто Jaguar F-PACE на нову камеру EOS C500 Mark II з роздільною здатністю 5,9К.

Про це інформує БІЗНЕС.

Jaguar та компанія Canon Europe зафільмували у русі авто Jaguar F-PACE на нову камеру Canon EOS C500 Mark II з кінематографічною роздільною здатністю 5,9K. Відеоролик демонструє виняткову розкіш та продуктивність модельного ряду F-PACE, включаючи модель SVR із двигуном V8 із турбонаддувом та потужністю 550 к.с. Завдяки спеціально відрегульованому шасі динамічні можливості та швидка реакція F-PACE SVR особливо простежуються на крутих поворотах у Велефіке (південь Іспанії). Потужний кросовер SVR розганяється від 0 до 100 км/год за 4,3 секунди. 

Canon та Jaguar ідеально розташували камери для зйомки: F-PACE оснастили передовим кріпленням із дистанційним управлінням та встановили на нього кінокамеру EOS від Canon. Кузов автомобіля покрили спеціальним чорним матовим покриттям, щоб мінімізувати відблиски на автомобілях — героях зйомок. 

Енді Хант Кук (Andy Hunt Cooke), директор із міжнародних комунікацій Jaguar, заявив: «Зйомка технологічно передового та потужного кросовера на зразок F-PACE потребує найсучасніших камер. Для Jaguar велика честь бути першим автовиробником, який випробував систему нового покоління Cinema EOS. Ролик зміг розкрити динамічний характер та розкішний інтер'єр титулованого нагородами F-PACE».  

Професійну камеру можна точно налаштувати відповідно до різноманітних завдань зйомки. Аналогічно клієнти можуть персоналізувати керування автомобілем F-PACE, використовуючи систему Configurable Dynamics від Jaguar. Інтуїтивно зрозуміла технологія дозволяє водіям адаптувати налаштування автомобіля згідно з особистими вподобаннями: можна обрати налаштування звичайні (Normal) або спортивні (Sports) для підвіски, дросельної заслінки, коробки передач та управління кермом. 

F-PACE оснащений передньою підвіскою на подвійних поперечних важелях та задньою підвіскою з інтегрованою віссю, що забезпечують динамічне керування та комфорт. Це додатково утримує баланс камерної установки на звивистих гірських дорогах. 

Вдосконалений електронний стабілізатор зображення у камері Canon EOS C500 Mark II та інноваційна технологія автофокусування Dual Pixel забезпечили ідеальний фокус для двох кросоверів — адже камеру закріпили на рухливій дузі операторського крана. 

Нова камера записує відео в форматі 5,9К з частотою до 60 кадрів на секунду. За максимальної швидкості 283 км/год автомобіль F-PACE SVR долає 78,7 метра щосекунди. Це означає, що камері для зйомок одного кадру потрібен час, за який кросовер проїжджає лише 1,31 м.