TEDx у місті Ірпінь із учасником Бізнес 100

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Конференції у стилі TED Talks вже охоплюють увесь світ. Основною їх ціллю являється розповсюдження цінних ідей, які допомагають змінити наше суспільство та й увесь світ на краще.

 TEDxIrpin - це незалежно організований захід TED за стандартами та ліцензією глобального TED, який відбудеться 29 лютого 2020 року, в м. Ірпінь, Київської області на базі НУДФСУ (Національного університету державної фіскальної служби України).

Тому, якщо ви не знаєте, як провести додатковий 366-й день у високосному 2020 році із надзвичайною користю, то цей захід саме для вас.

TEDxIrpin – це одноденний захід, який розрахований на різнобічну аудиторію – керівників, науковців, митців, філантропів. Мета конференції полягає в тому, щоб об’єднати світлі розуми, виступи яких будуть орієнтовані на ідеї та на широке коло питань, які змінюватимуть світ на краще. Тема конференції "Invest in your future!".

Спікерів, які братимуть участь у конференції ви можете знайти на сайті конференції. Серед них будуть філософи, підприємці, чарівники, громадські активісти тощо. Інформація буде поступово оновлюватися.

Організатори конференції відкриті до пропозицій партнерства. Тому якщо у вас є бажання підтримати захід інформаційно, або в інший спосіб, то звертайтеся за контактами на сайті.

Журнал "Бізнес" розділяє філософію конференції, тому із задоволенням виступив інформаційним партнером заходу. Крім того, один із інвесторів Бізнес100 (Сергій Позняк – засновник FGK Financial Group) виступить одним із спікерів та розкаже про те, як йому вдалося розвивати бізнес та залишитись лідером ринку, знаходячись у зоні бойових дій (АТО).

Як відмітив організатор конференції Ярослав Цвіркун: «Для того, аби почати активні зміни в нашому суспільстві, нам потрібно почати з малого – розповсюджувати цінні ідеї. Саме створення ком’юніті однодумців допоможе нам об’єднатися для вирішення глобальних проблем. Мені дуже приємно, що існують такі компанії, як Бізнес100, FinStream та інші, які готові розділити нашу філософію та активно працювати на благо суспільства. Тому приєднуйтеся до нас. Станьте частиною чогось значного».