L’Oreal Україна та UNFPA Україна оголошують про закінчення освітнього проєкту "Краса для всіх"

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

L’Oreal Україна та UNFPA Україна оголошують про закінчення 3-го сезону освітнього проєкту "Краса для всіх", орієнтованого на жінок, які потрапили у важку життєву ситуацію або постраждали від насильства.

21 червня 2019 року компанія L’Oréal Україна розпочала 3-й сезон проєкту "Краса для всіх", щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно-обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та за підтримки Фонду L’Oréal.

7677

Мета проєкту — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс був спеціально розроблений для цього проєкту. Курс гарантує, що всі учениці набудуть навичок, щоб почати кар’єру в салонному бізнесі. Група з 30 жінок почала тривале навчання (6 міс.) перукарського мистецтва 21 червня 2019 року. Курс складався з 21 заняття на місяць і проходив у Києві. Його учасниці долучаться до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму "Краса для всіх" представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

За даними UNFPA Україна, в нашій країні понад 1 млн жінок щороку зазнають фізичного та сексуального насильства, і кожна п’ята жінка в Україні стикалась із домашнім насильством. Лише 15,9% постраждалих звертаються до правоохоронців і 1% — до медичних та соціальних працівників. Постраждалим від домашнього насильства надзвичайно потрібна підтримка, адже багато жінок можуть потерпати від насильства тривалий час, втрачаючи при цьому віру в себе, впевненість і можливості реалізуватися.

Крім того, часто постраждалі жінки не працюють, бо доглядають дітей чи змушені поєднувати роботу й домашні справи, заробляючи недостатьно, а отже, не мають можливості розпочати нове життя без агресора.Тому програми, які дають можливість здобути спеціальність, а в майбутньому роботу, надзвичайно потрібні таким жінкам. Компанія L’Oréal пишається тим, що вже понад сто років є експертом у сфері краси. Ми вважаємо, що успіх компанії неможливий без чіткої громадянської позиції та поділу її досягнень із громадськістю.

Ось чому в 2009 році Фонд L’Oréal запустив проєкт "Краса для всіх", метою якого є повномасштабне навчання. Фонд L’Oréal допоміг жінкам із соціально незахищених верств суспільства повірити в себе й почати кар’єру в індустрії краси. Довгострокові, безкоштовні, високоякісні освітні програми від L’Oréal започатковано вже в понад двадцяти країнах світу. Таким чином, діючи в межах місії "Краса для всіх", L’Oréal представляє її не тільки як бренд, продукт або послугу, а і як соціальну відповідальність, потрібну для діяльності компанії як у нашій країні, так і на світових ринках.

ПРО UNFPA, ФОНД ООН У ГАЛУЗІ НАРОДОНАСЕЛЕННЯ

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, з 1997 року і в Україні.

43545r

 Марк Савчук | ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ "ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА"

 "За три роки існування програми в Україні 67 жінок опанували нову професію завдяки програмі "Краса для всіх". Це неймовірний
 результат, і ми прагнемо не зупинятися й надалі! Ми впевнені, що отриманні навички, підтримка психолога стануть в нагоді для подальшого   розвитку їхньої кар’єри, формування мотивації та повернення віри в себе, віри у краще майбутнє!"

ПРО ФОНД L’ORÉAL

Супроводжуйте. Цінуйте. Спілкуйтеся. Підтримуйте. Розширюйте межі. Це переконання, основні цінності, завдяки яким Фонд L’Oréal завжди відданий жінкам. В основі цього
підходу — наука і краса. Через програму «Для жінок у науці», яка здійснюється за підтримки ЮНЕСКО, Фонд L’Oréal мотивує випускниць університетів робити кар’єру в
науці, підтримує жінок-дослідниць і винагороджує їх за видатні досягнення у традиційно "чоловічих" галузях науки. За допомогою програм краси L’Oréal допомагає жінкам, які
страждають від хвороб, фінансових труднощів чи соціальної ізоляції, повернути собі відчуття власної гідності й жіночності, що позитивно впливає на їхнє самопочуття та успішність. Також Фонд проводить освітні програми для експертів у сфері краси.

ПРО КОМПАНІЮ L’ORÉAL

Ось уже 110 років L’Oréal присвячує себе створенню краси. В унікальному портфоліо компанії — 36 взаємодоповнюючих міжнародних брендів. У 2018 році продано продукції
на 26,9 млрд євро і працевлаштовано 86 000 осіб по всьому світу. Філію в Україні було створено у 2004 р. Станом на 2018 р. в Україні працює понад 250 працівників.
L’Oréal є світовим лідером у сфері краси, а продукція компанії представлена у всіх дистрибуційних мережах: на ринку товарів масового попиту, в універмагах, аптеках, салонах краси, у роздрібній мережі, безмитній та електронній торгівлі. Новий глобальний орієнтир компанії на 2020 рік — програма "Ділячись красою з усіма" — ставить амбітні довгострокові цілі розвитку для всього виробничо-збутового ланцюга.