"Перший Діловий" вчить бути здоровими

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Нова програма телеканалу під назвою "Енциклопедія здоров’я" пропонує не чекати тієї миті, коли щось заболить, а збагатитись  неоціненними і – головне – безкоштовними знаннями про все-все-все. І навіть більше.

Кажуть, здоров’я – це ще не все, та все інше без нього – ніщо. Щоправда, усвідомлення цієї простої істини приходить до кожного з нас тільки тоді, коли починає щось боліти.

 З "Енциклопедії здоров’я", що стартувала на телеканалі "Перший Діловий" на початку листопада і виходить п’ять разів на тиждень, можна дізнатись про те, як функціонує наше тіло загалом і кожен його орган зокрема. Про те, що призводить до появи проблем у нашому організмі, і чи можна цьому запобігти. Про те, чому ми змушені носити за собою ледь не всі "сімейні" хвороби, і як із цим жити. А також про те, чому правильне харчування, здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок  і дбайливе ставлення до власного здоров’я здатні не тільки поліпшити якість нашого життя, а й зробити його значно тривалішим і повноцінним.

Гості "Енциклопедії здоров’я" – справжні світила вітчизняної медичної науки та лікарської практики – дадуть відповіді навіть на найскладніші запитання, докладно розкажуть про кожне захворювання, про його прояви й причини появи… 

Ведуча програми Наталя Грабченко майже 20 років готує медичні передачі для телебачення та радіо і має серйозне реноме у лікарських колах. Тож як належне слід сприймати той факт, що в першому випуску "Енциклопедії здоров’я" взяв участь президент Національної  академії медичних наук України, академік, висококласний нейрохірург Віталій Іванович Цимбалюк. З його легкої руки, переконані творці програми, вже незабаром гостями студії будуть не менш імениті лікарі – хірург-уролог Сергій Олександрович Возіанов, отоларинголог Дмитро Ілліч Заболотний, епідеміолог Вікторія Іванівна Задорожна, ортопед Георгій Васильович Гайко, педіатр Юрій Геннадійович Антипкін, кардіохірург Василь Васильович Лазоришинець, пульмонолог Юрій Іванович Фещенко, трансплантолог Олександр Семенович Никоненко, офтальмолог Сергій Олександрович Риков…

Вони – кращі з кращих. І не до кожного з них ми можемо потрапити на прийом. Але в "Енциклопедії здоров’я" випаде нагода поспілкуватись із ними особисто! Адже під час ефіру працюватиме телефон (044) 207-47-16.

Ну, а хто з глядачів більше зорієнтований на нетрадиційні методи лікування, теж знайде корисних співрозмовників – травників, гомеопатів, мануальних терапевтів, біоенергетиків…

До речі, проєкт уже активно присутній на Youtube, у соціальних мережах і вже знайшов чимало схвальних відгуків. І якщо до нього підключаться ще й партнери та спонсори, він реально може стати лідером серед медичних програм у вітчизняному телепросторі.

Програму можна подивитися з понеділка по п’ятниця о 18:00, повтори: 22:30 та 10:10.

А ми з вами пам’ятаймо: всі хвороби – від способу життя. Тож учімося жити правильно – з програмою "Енциклопедія здоров’я" на телеканалі "Перший Діловий".

ENCYCLOPEDIA 1 196x250 1