"Екошкола" від "Фармак" розпочала навчання близько ста школярів

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Навчальна платформа "Екошкола" від "Фармак" ввійшла в активну фазу.

Із 15 листопада близько ста школярів почнуть навчання, приєднатися до них можуть усі охочі учні, інформує БІЗНЕС із посиланням на пресслужбу компанії.

Під час "Екошколи" школярі здобудуть сучасні знання на теми енергоощадження, змін клімату, біорізноманіття, зв’язків у природі, граючи в настільні та рухливі екоігри. Також вони вивчать основи проєктного менеджменту та розроблять екопроєкти для своїх шкіл.

Кожен школяр 6–11 класу може зареєструватися на платформі дистанційного навчання та пройти навчання в "Екошколі". Всеукраїнська загальнонаціональна екологічна платформа "Екошкола" приймає заявки за адресою ecoschool.com.ua.

Заняття будуть проходити дистанційно. Учні матимуть змогу пройти 12 лекційних занять, скласти контрольні тести та надіслати нам домашні завдання. Також упродовж навчального року будуть організовані цікаві вебінари за участю найкращих експертів з екології України.

Під час "Екошколи" школярі здобудутьсучасні знання на теми енергоощадження, змін клімату, біорізноманіття, зв’язків у природі, граючи в настільні та рухливі екоігри. Також вони вивчать основи проєктного менеджменту та розроблять екопроєкти для своїх шкіл.

Щоб доєднатися до проєкту, необхідно подати індивідуальну заявку на участь, а згодом і за бажанням сформувати команду активістів школи, особисто пройти всі етапи навчання, виконати командні домашні завдання й подати на конкурс екологічний проєкт. Переможці візьмуть участь у першому екофестивалі, який відбудеться у квітні 2020 року.

Мета проєкту "Екошкола" – об’єднати та створити екологічний актив молодіжної спільноти, популяризувати екологічний спосіб життя серед молоді й підвищити культуру ресурсо- та енергозбереження.

Три найкращі екопроєкти від шкіл отримають фінансову підтримку на реалізацію від "Фармак". Усі учасники отримають подарунки та сертифікати від організаторів.

"Фармак" реалізує проєкт "Екошкола" вже два роки поспіль. За цей час він показав свою ефективність. Більш ніж 200 учнів із Києва та Шостки пройшли навчання та змінили своє ставлення до довкілля. Вони стали амбасадорами екологічної культури в Україні. Сьогодні ми хочемо дати таку можливість усімшколярам України. Тому "Екошкола" переходить в онлайн. Кожен зможе здобути знання щодо нинішнього стану екології та способів, як зробити кращим своє життя, свою школу, місто, Україну. Увесь світ уже переходить на зелений бік, впроваджуючи енергоощадні технології, відмовляючись від пластику, використовуючи альтернативні види енергії. "Фармак" як європейська компанія також дотримується принципів сталого розвитку. Ми робимо ефективні лікарські засоби доступними кожному. Ми дбаємо про зменшення впливу на довкілля в себе на виробництві та опікуємося покращенням стану екології в Україні", – наголосила Олена Зубарєва, керівник департаменту зовнішніх комунікацій АТ "Фармак".

Довідка:  Пілот проєкту "Екошкола" було успішно реалізовано в Шостці, де розташований департамент із виробництва АФІ АТ "Фармак". Його учасниками стали 9 шкіл міста. У межах проєкту учні 8–11 класів пройшли освітній курс, який тривав 8 місяців, із глобальних теоретичних екологічних питань і навчилися застосовувати здобуті знання на практиці. Найкращі проєкти, спрямовані на вирішення екологічних проблем конкретної школи, отримали міні-гранти від АТ "Фармак" на їх реалізацію. Успішний старт проєкту "Екошкола" дає змогу транслювати його в різні частини України, залучаючи драйверів екологічно-просвітницького руху, соціально-відповідальний бізнес і головне – небайдужу, прогресивну молодь країни. У 2018 році проєкт "Екошкола" увійшов до 20-ки найкращих соціальних проєктів України.

У 2019 році "Фармак" розширив межі екологічного проєкту "Екошкола"та залучив до нього 10 шкіл Києва. Для школярів було розроблено унікальний навчально-методичний посібник, який увібрав у себе найголовніші та найважливіші питання, з якими стикається сьогодні світ. Навчально-методичний посібник "Екошкола" схвалено Міністерством освіти та науки України.