Формула доброти від La Roche-Posay

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Соціальна місія компанії L'Oréal, направлена на вирішення важливих для суспільства питань, є частиною ДНК її корпоративної відповідальності. Саме тому, бренд LaRoche-Posay, один з брендів компанії L'Oréal, представлених в Україні,разом з фондом "Таблеточки" розпочали благодійну кампанію зі збору коштів на допомогу онкохворим дітям, закликаючи українців робити добру справу разом.

Щороку у понад тисячі дітей в Україні виявляють рак. Лікування цієї хвороби складне, тривале та дуже дороговартісне. Тому компанія L'Oréal Україна спільно з брендом LaRoche-Posay анонсують старт благодійної акції, до якої може долучитися кожен українець.

З кожного придбаного засобу бренду LaRoche-Posay, 20 гривень перераховуватимуться до фонду "Таблеточки" на допомогу онкохворим дітям.

"Місія фонду "Таблеточки" — щоб кожна онкохвора дитина в Україні одужувала. А для цього мало купувати дітям ліки "тут і зараз". Треба змінювати сферу дитячої онкології, допомагати лікарням виходити на світовий рівень лікування. І саме підтримка таких великих брендів, як La Roshe-Posay, дозволяє нам планувати і втілювати великі, системні проекти. Вірю, що ця акція змінить життя одночасно сотень онкохворих дітей і їхніх рідних", – говорить засновниця фонду Ольга Кудіненко.

Долучитися до благодійної акції можна з 1 по 30 листопада 2019 року, придбавши будь-який засіб бренду LaRoche-Posay в мережах аптек України та в Інтернет-магазинах (Makeup.com.ua, Parfums.uaта Pampik.ua).

Деталі акції можна дізнатися у соціальних мережах бренду La Roche-Posay у Fb та Intagram.

Список аптек, що беруть участь в акції:

- Мережа аптек "Анкор"

- Мережа аптек "Віталюкс/Аптекар"

- Мережа аптек "Аптечний склад медичної академії"

- Мережа аптек "Аптека D.S."

- Мережа аптек "Мед-Сервіс", "Swiss Pharmacy"

- Мережа аптек "Аптека 911"

- Мережа аптек "Подорожник"

- Мережа аптек "Рост"

- Мережа аптек "Аптека Низьких Цін", "Копійка", "Шара"

- Мережа аптек "Біла Ромашка"

- Мережа аптек "Аптека Доброго Дня"

- Мережа аптек "Watsons"

- Мережа аптек "КОСМО"

- Мережа "Аптека Гаєвського", Аптека "Фармація", "Аптека від складу".

Довідка: 

L'Oréal Україна – один із лідерів на ринку косметики та парфумерії (№1 Косметична Група у Світі). Філіал в Україні був створений у 2004 р. Станом на 2018 р. в Україні працює понад 250 працівників та 89 тис. працівників працюють у різних філіалах компанії у всьому світі. 3800 працівників кожен день присвячують свій час дослідженням, працюючи у відділі Досліджень та Інновацій.

Компанія представлена (має філіали) у 150 країнах світу та володіє портфоліо з 36 взаємодоповнюючих брендів. В Україні функціонує 4 департаменти – Департамент продукції масового попиту, Продукції люкс, Департамент професійних продуктів та Департамент активної косметики.

La Roche-Posay (Ля Рош-Позе) – один з 36 брендів у глобальному портфелі L'Oréal, бренд №1 за рекомендацією дерматологів в Україні, засоби якого спрямовані на покращення якості життя людей з чутливою шкірою. Лабораторії La Roche-Posay створюють засоби догляду за шкірою на основі Термальної води La Roche Posay, яка миттєво заспокоює шкіру і знімає подразнення.

"Таблеточки" — благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями та їх сімей в Україні. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні. 4000 дітей отримали адресну допомогу фонду.