Жінки і бізнес: У Києві відбулася конференція Business Woman Day

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Наймасштабнішу жіночу бізнес-конференцію в Україні Business Woman Day, яка відбулася 12 жовтня в столичному Mercure Congress Centre, відвідали півтори тисячі учасників, 95% з яких склали жінки з різних куточків країни.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на сайт заходу.

Учасниці конференції представляли абсолютно різні сфери діяльності та підприємництва, але у всіх було загальне прагнення — жити активним життям і реалізовувати свої цілі.

IMG 4808

"Для будь-якого підприємця дуже важливо мати можливість почерпнути нову для себе інформацію, зануритися у ще незнайому сферу діяльності, дізнатися приклад з чужого досвіду, почути пораду людини з іншим стилем мислення і поведінки. І жінки — не виняток. Уже два роки компанія Prizma займається організацією конференцій, і ми помітили тенденцію до збільшення жіночої аудиторії, яка відвідує наші івенти. Ми вирішили посприяти їм в отриманні всіх необхідних знань — від того як почати свій бізнес і навчитися поєднувати його з особистим життям і до масштабування власної справи до рівня країни і рентабельного гравця на міжнародному ринку. Вірю, що учасниці конференції отримали багато корисної інформації, натхнення та енергії для нових звершень, — розповів про конференцію її організатор і засновник освітньої компанії Prizma Артем Майдан.

Зі сцени своїми прикладами поділилися ТОП-спікери країни, жінки зі списку найуспішніших в Україні. Всі вони добре відомі далеко за межами нашої держави і точно знають, як домогтися поставлених цілей. Власними секретами ділилися з аудиторією: Маша Єфросиніна, Лера Бородіна, Марина Авдєєва, Наталія Шмигельська і Ярослава Гресь.

IMG 4815

Всі ментори, що виходили на сцену, розповідали факти з особистого досвіду, ділилися лайфхаками, випробуваними на собі, розбирали власний бізнес і життя по поличках у пошуках формули, яка дозволяє встигнути все "тут і зараз". Серед тем, які висвітлили на форумі: "Жіночий бізнес. Можливості проти Стратегії", "Продажі і масштабування бізнесу", "Бізнес як призначення", "Як створити персональний бренд", "Знання та соціальний капітал — головні валюти сучасного світу", "Поєднувати кар'єру і сім'ю — це бути сучасною жінкою, а не шукачем балансу".

Спеціальний гість конференції — Дмитро Карпачов — відкрив завісу таємниць світу чоловіків і розповів учасницям про те, як зайнятій і активній жінці знайти свою половинку без драм і жертв, залишаючись щасливою і реалізованою.

А хедлайнер Маша Єфросиніна не тільки розповіла про те, як бути успішною і в кар'єрі, і в родині, але прямо зі сцени в живому часі і без заготовок відповіла на питання із залу, ділячись власним досвідом і думкою.

IMG 8676 1

Важливою особливістю Business Woman Day став ефективний нетворкінг, адже під одним дахом організатори зібрали власниць і засновниць бізнесу, топ-менеджерів, бізнес-леді, блогерів і багатьох інших. Всі учасниці отримали можливість поспілкуватися, поділитися думками про те, що відбувається в країні і в світі, розповісти про власний бізнес, знайти партнерів, співробітників, колег, інвесторів і просто однодумців.

Організатори переконані, що розбір кейсів, особисті історії та факти, лайфхаки успішних жінок, а також ефективний нетворкінг покладуть початок новим яскравим проєктам, що змінюють нашу країну і життя на краще.

Довідка: Організатор Business Woman Day освітня компанія PRIZMA — творець найбільших форумів "Бізнес Концентрат" (2 роки поспіль, 17 000+учасників), "Перша Чоловіча Конференція" (1000 + учасників), а також "Клубу підприємців PRIZMA".