Місія здійсненна: Нове меню на Veranda on the river

Free Time
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Знайомі інгредієнти, знайомі гості та знайома атмосфера – Бермудський трикутник, який затягує будь-якого креативного шеф-кухаря у великому ресторані.

Як з нього вибратися і де взяти натхнення, коли, здавалося б, все настільки просто і зрозуміло?

Про муки творчості та непереборне бажання створити wow-ефект – шеф-кухар одного з найвідоміших ресторанів Києва Veranda on the river Сергій Башинський.

НА ХВИЛІ – КОЛИ ЛОКАЦІЯ ЗОБОВ'ЯЗУЄ

Ресторан Veranda on the river розташований у самому центрі столиці. Поруч мальовничий Наводницький парк, велична Батьківщина-мати і Києво-Печерська лавра.

На Veranda on the river приїжджають гості як з України, так і з далеких країн. "Це означає, що завжди потрібно тримати марку. Бути в тренді, і самим їх задавати", – вважає керуюча ресторану Тетяна Авраменко.

3T6A3848 копия

За її словами, серце Veranda on the river – це кухня. На чолі з шеф-кухарем Сергієм Башинським та його талановитою командою професіоналів.

Фішка Veranda on the river – це об'ємне меню. Зараз воно містить близько 300 позицій за рецептами 12 кухонь світу. На цьому зупинятися не збираються. Днями в ресторані презентували оновлене меню.

1 ДЕНЬ – 1 НОВА СТРАВА

"Коли мені говорять, що потрібно оновити меню, я розумію, що потрібно оновити його на 20% і у мене кипить мозок. Наші гості багато подорожують, люблять екзотику, їх складно чимось здивувати в кулінарному плані, але я намагаюся це зробити.

У нашому меню популярні всі позиції: від знайомого всім салату Мімози до стейка Вагю в хоспері. Складно виокремити найтоповіші  позиції. Тому довелося прибрати дуже мало, а додати дуже багато. В цілому з'явилося близько 50 нових страв. В принципі, якщо приходити в гості на Veranda протягом року, можна куштувати по одній новій страві кожен день", – зізнався Башинський.


3T6A3873 копия

 

Навколо світу за кілька тижнів

"Де шукати натхнення? Я не прихильник гіпотези, що його потрібно чекати склавши руки. Воно народжується в процесі роботи і безперервної праці. Важливо також подорожувати. Нам з командою вдалося побувати в Ізраїлі, в США, Франції, Італії.

Тому я додав у нове меню ресторану те, що зараз на гребені моди в гастрономічному світі. Ви зможете спробувати різні види традиційного мексиканського тако – з телятиною, з тунцем, з крабом. Я прихильник тартару, на цей раз я приготую його з тихоокеанської лакедри.

2019 05 13 11.49.34 копия

Багато спілкуюся з нашими гостями, мені цікаво дізнатися, де вони побували і що спробували. Однак, я орієнтуюся на український менталітет і місцеві традиції. Не можу уявити сезон без зеленого борщу або равіолі з бичачими хвостами, супу з крабом. Знайомі страви я подаю у авторській інтерпретації. Обов'язково рекомендую спробувати філе білої риби в соусі пелаті або томлену телятину в соусі Антікучо", – розповідає Сергій.

МІСЦЕ СИЛИ

Veranda on the river – прекрасна локація для особливих випадків. Коли попереду романтичне побачення або ділова зустріч, коли давно мріяли посидіти в сімейному колі та відпочити з дітьми – тут все наповнюється енергією і відчуттям радості, спокою.

Багато киян полюбляють приїхати сюди на обід, благо дозволяє близькість до центру і зручне місце розташування. Щоб зарядитися силами і наповнитися натхненням, і знову досягати перемог.