АГРОзахист’2019: Найкращі інноваційні препарати від агрохімічних компаній

Бізнес
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інноваційні препарати від найбільших агрохімічних компаній, які вийшли на ринок цього року

n021Виробник: Bayer.

Назва препарату: “Фокс”.

Діюча речовина: трифлоксістробін

150 г/л; протіоконазол 175 г/л.

Вид: фунгіцид.

Сільгоспкультура: соняшник, соя та горох.

Інноваційність: протіоконазол кращий у своєму класі, має виражену системну дію на широкий спектр хвороб, а висока концентрація його в продукті забезпечує тривалий захист як оброблених тканин рослини, так і молодого приросту. Трифлоксістробін вкриває листкову поверхню та запобігає проникненню патогенів до неї. Цей влучний тандем діючих речовин у фунгіциді “Фокс” зарекомендував себе в багатьох країнах Європи та Південної Америки завдяки потужному захисному ефекту та значному продовженню дії проти таких хвороб, як септоріоз, альтернаріоз, фомоз, фомопсис, іржа, склеротиніоз, церкоспоріоз, борошниста роса, антракноз. “Фокс” є фунгіцидом #1 у системах захисту сої у Бразилії.

Сума, яку компанія інвестувала в R&D (в сегмент ЗЗР) 2017 р.: €2,4 млрд.

 

n022Виробник: Syngenta Crop Protection AG.

Назва препарату: “Елатус Ріа”, 358 КЕ.

Діюча речовина: солатенол 83,33 г/л; ципроконазол 66,67 г/л; пропіконазол 208,33 г/л.

Вид: фунгіцид.

Сільгоспкультура: озима пшениця.

Інноваційність: висока захисна, лікувальна, викорінювальна та профілактична дія проти широкого спектра хвороб листя, зокрема септоріозу, піренофорозу, іржі, борошнистої роси, темно-бурої плямистості. Препарат діє навіть там, куди не потрапив при обприскуванні. Забезпечує тривале збереження функції фотосинтезу рослини. 50 діб ефективної захисної дії.

Сума, яку компанія глобально інвестує в R&D: €1,3 млрд щороку.

 

edfВиробник: Corteva Agriscience™.

Назва препарату: “Квелекс”.

Діюча речовина: галауксифен-метил 100 г/кг (“Арилекс Актив”); флорасулам 100 г/кг; клоквінтосет-кислоти 70,8 г/кг (антидот).

Вид: гербіцид.

Сільгоспкультура: пшениця, озимий та ярий ячмінь.

Інноваційність: інноваційний гербіцид на основі молекули “Арилекс Актив” для ефективного контролю двосім’я-дольних бур’янів у посівах зернових колосових культур. Гнучкий, високотехнологічний, без обмежень у сівозміні.

Сума, яку компанія щороку інвестує в R&D: більше $1 млрд.

 

336Виробник: BASF.

Назва препарату: “Кінто Плюс”.

Діюча речовина: флуксапіроксад (“Ксеміум”) 33,3 г/л; тритіконазол 33,3 г/л; флудіоксоніл 33,3 г/л.

Вид: фунгіцидний протруйник проти широкого спектра грибкових захворювань.

Сільгоспкультура: зернові.

Інноваційність: три діючі речовини надають повний контроль за насіннєвими та ґрунтовими інфекціями та контроль за листовими хворобами на початкових стадіях. Перевагою надінновації є також новий еталон захисту від фузаріозних гнилей, снігової плісняви та сажок, що перевершує наявні стандарти. Також має абсолютну селективність до рослин і фізіологічний ефект AgCelence — стимулює зростання і розвиток кореневої системи, забезпечує краще засвоєння води і мінерального живлення, раннє відновлення вегетації навесні. Інновація має антистресову дію і дає змогу повністю реалізувати потенціал культури. Сучасна високостабільна формуляція препарату забезпечує рівномірне покриття та захист кожної насінини, високу плинність насіння (рівномірність та якість протруювання), чудовий екологічний профіль (зниження зносу препарату при зберіганні, транспортуванні, посіві), а також нове покоління безпеки (зниження запиленості робочої зони захищає здоров’я кожного, хто контактує з протруєним насінням).

Сума, яку компанія глобально інвестувала в R&D (в підрозділ Agricultural Solutions) 2017 р.: до €900 млн.

 

n024Виробник: UKRAVIT.

Назва препарату: “Колібріс”.

Діюча речовина: тіаклоприд 280 г/л; новалурон 120 г/л.

Вид препарату: двокомпонентний інсектицид.

Сільгоспкультура: плодові насадження, в тому числі яблуня. Світовий досвід використання препарату на ріпаку, кукурудзі, сої, соняшнику, картоплі, капусті, томатах, вишні, черешні, винограді.

Інноваційність: препарат забезпечує одночасно швидкий “нокаут”-ефект і тривалий період захисної дії. Демонструє високу ефективність у контролі популяцій шкідників, стійких до піретроїдів та фосфорорганіки, знищує шкідників з чотирьох рядів: лускокрилих, твердокрилих, рівнокрилих та двокрилих, на усіх стадіях розвитку та попереджує появу в них резистентності. Діючі речовини максимально безпечні для комах-запилювачів, тому цей препарат стане знахідкою для eco-friendly-агровиробників.

Сума, яку компанія інвестувала в R&D 2018 р.: 16 млн грн.