Номінація "Кращий банкір МСБ"

Фінанси
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

sadfghf3rgfd4

Журнал БІЗНЕС опубліковує  ТОП-5 переможців в номінації “Кращий банкір МСБ”

Особисте питання

1metsgerЄвген Мецгер, заступник голови правління Укргазбанку

Перше місце цього року втримав Євген Мецгер, який став кращим банкіром для МСБ й у вересні 2018 р. Напевно, тут відіграє свою роль великий досвід, що має пан Мецгер саме у сегменті роботи з МСБ. Кар’єру в банківському секторі Євген Мецгер розпочав 2001 р. саме за напрямком роботи з корпоративним сектором. Питаннями обслуговування клієнтів МСБ пан Мецгер почав опікуватись 2006 р. Тож не дивно, що, прийшовши до команди Укргазбанку в травні 2015 р., він обійняв посаду директора департаменту малого та середнього бізнесу. З 25 жовтня 2016 р. Євген Мецгер — член правління, заступник голови правління Укргазбанку. За його словами, банк постійно вдосконалює існуючі продукти та розробляє нові механізми стимулювання МСБ. Не без участі пана Мецгера Укргазбанк досяг помітних результатів: на 1 липня 2019 р. портфель кредитів МСБ досяг 5,13 млрд грн, що на 105% більше, ніж за підсумками першого півріччя минулого року.

2lejninКостянтин Лежнін,заступник голови правління Укрсиббанку.

Друге місце посідає Костянтин Лежнін, заступник голови правління Укр­сиббанку. Пан Лежнін також знаний експерт на банківському ринку з багатим досвідом за плечима. Впродовж 2001-2007 рр. він працював у компанії PriceWaterhouseCoopers. 2007 р. почав роботу в російському “Альфа-Банку”, де 2009 р. відповідав за розвиток роздрібного бізнесу. З 2009 р. обійняв посаду заступника голови правління Укрсиббанку з операційних питань, а з 2011 р. — заступника з питань роздрібного бізнесу. Пан Лежнін доклав багато зусиль для розвитку роботи Укрсиббанку з малим та середнім бізнесом, фізичними особами — підприємцями. Зокрема, можна відзначити досягнення банку в обслуговуванні IT-компаній, а також великої кількості IT-спеціалістів, що працюють у статусі ФОП.

72117198 506454036816565 3740422211324870656 nІгор Вірясов, віце-президент, директор з малого и середнього бізнесу “Альфа-Банку”.

Третє місце цього разу — за Ігорем Вірясовим, який з січня 2018 р. обіймає посаду віце-президента й очолює масовий і середній бізнес “Альфа-Банку”. Зазначимо, що пан Вірясов має 12-річний досвід роботи в банківському секторі, зокрема в міжнародних західних банках. Свою банківську кар’єру він почав 2005 р. в Citibank, де відповідав за регіональні продажі. До того як приєднатися до команди “Альфа-Банку”, Ігор Вірясов з 2016 р. очолював корпоративний канал продажів у “ВТБ24”. Раніше він протягом шести років займався створенням і розвит­ком корпоративного бізнесу в Home Credit Bank, де працював на керівних посадах. Впродовж 2008-2010 рр. пан Вірясов очолював корпоративний канал продажів в банку Barclays.

4spivakРуслан Співак, директор департаменту корпоративних продуктів, партнерства та продажів АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Четверте місце дісталося Руслану Співаку, директору корпоративного бізнесу в “Райффайзен Банку Аваль”. Руслан Співак має великий, більш ніж 15-річний досвід роботи в міжнародних банківських групах і консалтингу. Пан Співак є автором декількох книжок і численних статей з економіки, опублікованих в українських та міжнародних джерелах. Його регулярно запрошують в якості учасника і спікера на фінансові форуми та конференції, організовані як в Україні, так і за її межами. 

5stecevichАндрій Стецевич, заступник голови правління Ощадбанку.

П'яте місце за Андрієм Стецевичем, заступником голови правління Ощадбанку. І це не дивно, адже пан Андрій має за плечима майже 20 років загального стажу роботи у банківський сфері. Свою професійну кар’єру Андрій Стецевич почав ще 1998 р. Зазначимо, що він добре розуміє потреби підприємців у регіонах, адже впродовж 2006-2014 рр. до сфери його відповідальності входило керівництво регіональними відділеннями та цілими роздрібними мережами різних банківських установ. Свою роботу в Ощадбанку пан Стецевич розпочав у липні 2014 р. на посаді начальника Головного управління по м.Києву та Київській області банку. Нагадаємо, що минулого року пан Стецевич також ввійшов у ТОП кращих банкірів у сегменті МСБ за версією нашого журналу.