Нагородження номінантів рейтингу Liga Zakon Awards 2019

Тип події: Партнерський івент

У Києві відбудеться церемонія нагородження переможців Першого Всеукраїнського рейтингу юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019, організованого компанією ЛІГА:ЗАКОН.

За рішенням журі та за результатами онлайн-голосування у першому блоці за галузями права  вручатимуть дві нагороди в кожній номінації: кращій юридичній компанії та кращому юристу — персоналії. Виняток становить номінація "Комплексне юридичне обслуговування", в якій нагороду отримає один переможець – власне юридична компанія.

У третьому блоці, який відкриватиме Валерій Решетняк, директор LegalTec бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН, вручатися буде одна нагорода у кожній номінації. 

У цьому блоці церемонії — LEGAL INFRASTRUTURE нагороди отримають переможці – компанії та стартапи розробники рішень для юридичного ринку в номінаціях:

  1.   Краще рішення для автоматизації договірної роботи.
  2.   Краща CRM-система для роботи з клієнтами для юридичної фірми. 
  3.   LegalTech Startup року.

Окрема номінація — Медіа визнання року  — справжній джокер, тому що вручатиметься на основі аналітичних даних медіа-поля за останній рік. За допомогою сервісу Semantrum визначать найбільш активну компанію, про яку більше всього писали та говорили.

У номінації "Медіа визнання року" нагороду вручатиме Тетяна Юрчишина, керівниця Бізнес-Лінії "Сервіси аналізу та моніторингу" компанії ЛІГА:ЗАКОН.

За задумом організаторів для цієї Церемонії флористи та дизайнери створюють в готелі Hilton Kyiv неповторну і водночас дуже затишну атмосферу дому для юристів та їх клієнтів, де завжди приємно зустріти друзів і колег.

Коли: 13 грудня о 19:00

Де: Готель Hilton Kyiv (бул.Шевченка, 30).

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Ee5Yl6d

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (050) 828-70-71, Ігор Халявінський – пресслужба LIGA ZAKON AWARDS

Тип події: Партнерський івент

15-16 квітня компанія Smile-Expo проведе в Києві масштабну виставку Ukrainian Gaming Week 2020, присвячену гральному бізнесу. На заході представлять передові рішення для азартної індустрії, а також розкажуть про особливості українського грального законодавства, переваги та перспективи ринку.

  • 15 квітня 2020, 06:00 - 16 квітня 2020, 15:00
  • Київ, Міжнародний Виставковий Центр

Тип події: Партнерський івент

Представники міжнародних банків розвитку разом з експертами зі сталого розвитку та ТОП-менеджментом світових компаній зберуться на події – UKRAINIAN AGRIBUSINESS SUSTAINABILITY FORUM, щоб сформувати міжнародно-орієнтоване бізнес-середовище на основі найкращих практик сталого розвитку.

  • 15 квітня 2020, 10:17 - 16 квітня 2020, 10:17
  • Готель Hilton, Київ

Тип події: Партнерський івент

22-24 квітня 2020 року в КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема заходу – «Місто 5.0: Від дизайну до впровадження».

  • 22 квітня 2020, 06:00 - 24 квітня 2020, 15:00
  • Київ, КВЦ «Парковий»