Олександр Слободян, президент ПрАТ “Оболонь”, — про минуле і сьогодення найвідомішого в країні пивзаводу.

У що виллється українським аграріям хімічна незалежність, якщо влада введе квоти на імпортні добрива. Та навпаки.

Новий закон “Про безпеку та гігієну кормів” повинен покращити їхню якість, але поки що його виконання викликає купу проблем у виробників, імпортерів та споживачів.

Тренди цифровізації та “віддаленки”, які створила криза, можуть надалі закріпитись

Туристичну галузь в Україні обслуговують близько мільйона людей. Чи очікувати їм цьогоріч на заробіток, розбирався БІЗНЕС

Grid List

Вільна торгівля Адама Сміта, якого продовжують цитувати ліберальні економісти, вже не відповідає сучасним економічним і політичним стосункам.

БІЗНЕС розбирався, чому так і не запрацювала програма доступних кредитів для бізнесу

Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

БІЗНЕС розпитав практикуючого юриста, власника і керівника ТОВ “Правова група “Домінанта” Артема Шамрая про юридичний бік кредитних відносин, які ускладнені дефолтом або невиконанням зобов’язань

Відомий ресторатор — про те, чому він не звільнив 600 чоловік, які існують рецепти виходу з карантину та чому ресторани виживають навіть у кризу

Співзасновник та СЕО компанії KIDDISVIT — про те, як захопився іграшками, про небезпечні підробки та дитячі тренди

Компанія працюватиме у напрямку сталого розвитку та інклюзивності.

Супутникове фото Чорного моря поблизу Одеси, Чорноморська та Коблево, 2019 рік (фото: uc.od.ua)

Стратегії

З кожним роком водойми України та навіть Чорне море "зеленіють" все більше через масове використання фосфатних мийних засобів та мінеральних добрив.

Як фінансові установи шукають вихід з кризи, намагаючись при цьому не втратити репутацію бренда

Олег Диващук, редактор автомобільної рубрики журналу БІЗНЕС

Jaguar та Canon зняли перший відеоролик про авто Jaguar F-PACE на нову камеру EOS C500 Mark II з роздільною здатністю 5,9К.

У національній мережі торговельних центрів «Епіцентр» підбили підсумки продажів на 14 лютого.

Маленький кросовер в 2018 році приніс шведській марці перший в історії титул "Автомобіль року" 

Премія HR-бренд Україна 2019

Тип події: Партнерський івент

У Києві відбудеться підсумкова кейс-конференція "Премія HR-бренд Україна 2019": інновації, тренди та кращі рішення роботодавців" та церемонія нагородження переможців Премії.

У четвер, 12 грудня, у Mercure Kyiv Congress (Київ, вул. Вадима Гетьмана 6) відбудеться головна подія HR-галузі — IX підсумкова кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд Україна 2019.

Організатор заходуhh.ua| grc

Традиційно на заході будуть представлені кращі практики зі сфери управління людськими ресурсами, мотивації і підвищення лояльності персоналу. Всього в 4-х номінаціях візьмуть участь понад 40 проєктів.

Наріжний камінь всіх бізнес-процесів найближчого майбутнього на загалом та HR-сфери зокрема – їх гуманізація. І наразі компанії ставлять у  пріоритет побудову довгострокових відносин зі співробітниками, їх безперервне навчання та індивідуальний підхід, який буде враховувати прагнення та мотивацію кожного.

Кейс-конференція покликана познайомити спільноту з дієвими проєктами та компаніями, які досягли найбільших успіхів у цьому контексті, та дати орієнтири для розвитку HR-галузі та побудови бренду компаній як роботодавців. 

У програмі кейс-конференції Премії — панельні дискусії і виступи ТОП-менеджерів та HR-експертів з актуальних питань ринку праці; більше 40 презентацій кейсів номінантів Премії HR-бренд 2019.

Автори проєктів поділяться своїм досвідом:

  • створення сучасних систем навчання та розвитку персоналу;
  • трансформації корпоративної культури для досягнення бізнес-цілей та реалізації стратегії бізнесу;
  • побудова бренду роботодавця та HR-маркетинг в дії;
  • як залучати молодь та допомогти їй реалізувати свій потенціал в Україні;
  • як зробити задоволеними і успішними працівників компанії;
  • як підвищити привабливість галузі та престиж робочих професій;
  • як залучати таланти та управляти їх залученістю;
  • як створити умови для волонтерського руху для розвитку талантів компанії

Програма кейс-конференції: http://hrbrand.com.ua/5-2019.php

Реєстрація та квитки: https://premiya2019.ticketforevent.com/

Кульмінація заходу – церемонія нагородження найвизначніших проектів 2019 року.  

Серед номінантів (в алфавітному порядку): 4Service Ukraine, Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova, Danone, DataArt, DEVELOR UKRAINE, Domino's Pizza Ukraine, EPAM Ukraine, GlobalLogic Ukraine, Innovecs, JYSK, lifecell, moneyveo, Nexia DK, Pepsico, Roche Ukraine, Samsung R&D Institute Ukraine, SAYENKO KHARENKO NewLaw, SkyUp Airlines, Smart Solutions, SoftServe, Inc., StarLightMedia, Syngenta, Ubisoft, Агропромхолдинг "АСТАРТА-КИЇВ". Ашан Рітейл Україна, БАКАРДІ-МАРТІНІ ЮКРЕЙН, ВОЛЯ, ГК "АЛЛО", Група Компаній "ЛІГА", Датагруп, Джонсон і Джонсон Україна, Інтерпайп, ІТ-Інтегратор, КРЕДОБАНК, Маріупольська міська рада, Національний банк України, "ПриватБанк", Укренерго, Укрзалізниця.

Робота з брендом роботодавця стає стратегічним завданням бізнесу, незалежно від капіталу, розміру компанії та інвестицій.

Анонси проєктів-номінантів: http://hrbrand.com.ua/8-2019.php

Партнери заходу: Укртелеком, Брейн Сорс Інтернешнл, ГК Верес, Mira Top Recruiting, ЛЮКСОПТИКА, Mars Incorporated, Jansen Capital Management, Хлібні інвестиції, Оріфлейм, "5 канал". 

Інформаційні партнери: Європейська Бізнес Асоціація, Бізнес радіо BRG, Букви, AgroPortal.ua, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], журнал Бізнес, РБК-Україна