Українські індустріальні дні

Тип події: Партнерський івент

У Києві 3-4 грудня 2019 року відбудеться комплексний захід "Українські індустріальні дні".

Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України (3 грудня) та III конференції "Нова індустріалізація" (4 грудня).

Його головною метою є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Акцентами заходів Форуму індустріальних парків є розкриття потенціалу такого інструменту економічного та промислового розвитку країни як індустріальні парки та еко-парки, у тому числі з урахуванням досвіду їх функціонування в провідних країнах світу, зокрема, у країнах-сусідах України.

Значна увага буде приділена практичним питанням удосконалення законодавства в цій сфері, досвіду регіонального та місцевого розвитку індустріальних парків, можливостям вирішення актуальних питань з фінансування проектів ІП та надання допомоги з підключенням до енергетичних мереж та розбудови транспортної інфраструктури, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, залучення приватних інвестицій в інвестиційні проекти ІП тощо.

Під час проведення заходу працюватиме виставка-презентація зацікавлених індустріальних парків.

Головними цілями III конференції "Нова індустріалізація" є:

 • підтримка та розвиток національної промисловості в контексті реалізації цілей сталого розвитку;
 • розвиток переробної промисловості як драйвера зростання економіки України;
 • перспективи інтеграції України у світові ланцюги створення доданої вартості;
 • розвиток ринку енергетики для промисловості;
 • інструменти підтримки та фінансування національної промисловості;
 • "промисловий безвіз" та Угода АСАА;
 • задіяння внутрішніх інвестицій для реалізації інвестиційних проектів в Україні;
 • ресурсоефективність та циркулярна економіка.

Передбачається також підведення підсумків Другого індустріального тижня 2019, проведеного спільно з Міністерством економіки, ЮНІДО та іншими учасниками.

У межах "Українських індустріальних днів" 3 грудня відбудеться семінар для ОТГ та ініціаторів ІП, а 4 грудня – практичного майстер-класу з питань маркування продукції знаком СЕ та вимогам ЄС з цього питання.

Організатори: Торгово-промислова палата України, Міністерство економіки, органи виконавчої влади за участі міжнародних організацій (UNIDO, GIZ) та ділових кіл.

Коли: 3-4 грудня 2019 року

Де: Київ, ТПП України (вулиця Велика Житомирська, буд.33)

Для зацікавлених представників бізнесу, органів виконавчої влади та експертів участь у заходах безкоштовна.

Необхідна попередня реєстрація: https://cutt.ly/AeJXFjU

 

Тип події: Партнерський івент

15-16 квітня компанія Smile-Expo проведе в Києві масштабну виставку Ukrainian Gaming Week 2020, присвячену гральному бізнесу. На заході представлять передові рішення для азартної індустрії, а також розкажуть про особливості українського грального законодавства, переваги та перспективи ринку.

 • 15 квітня 2020, 06:00 - 16 квітня 2020, 15:00
 • Київ, Міжнародний Виставковий Центр

Тип події: Партнерський івент

Представники міжнародних банків розвитку разом з експертами зі сталого розвитку та ТОП-менеджментом світових компаній зберуться на події – UKRAINIAN AGRIBUSINESS SUSTAINABILITY FORUM, щоб сформувати міжнародно-орієнтоване бізнес-середовище на основі найкращих практик сталого розвитку.

 • 15 квітня 2020, 10:17 - 16 квітня 2020, 10:17
 • Готель Hilton, Київ

Тип події: Партнерський івент

22-24 квітня 2020 року в КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема заходу – «Місто 5.0: Від дизайну до впровадження».

 • 22 квітня 2020, 06:00 - 24 квітня 2020, 15:00
 • Київ, КВЦ «Парковий»