business head ads

ГЕНІЙ НЕСТАНДАРТНИХ СЛОГАНІВ У КИЄВІ!

Тип події: Партнерський івент

26 листопада в Mercure Congress Centre відбудеться Конференція з Євгеном Чічваркіним!

 

Геній нестандартних слоганів, гедоніст 80-го рівня, який прославився своєю прямотою та підходом до мотивації. Талановитий підприємець своє бажання «щось продавати» реалізував з феноменальним успіхом. Зліт прийшовся на 1997 рік, коли йому вдалось виростити з маленької компанії «Евросеть» мережу міжнародного рівня.

Що привело Євгена до успіху: талант, знання, невпинна праця чи все разом? Що надихає бізнесмена рухатись вперед, навіть крізь розруху, недивлячись на факапи? Як досягати мети, не втрачаючи себе? Всі ці та багато інших питань можна буде задати особисто!

Учасники конференції отримають море натхнення, корисну інформацію про те як з маленької компанії створити бізнес-імперію, як продовжити створювати неймовірні проекти, попри перешкоди. Крім того учасники зможуть особисто задати власні питання безпосередньо Євгену Чічваркіну та отримати відповідь «просто тут і зараз»!

Під час конференції Ви дізнаєтесь про те які рішення приводять до успіху, а які знищуть бізнес, як пережити невдачу, та чому не варто боятись факапів. А також, Євген Чічваркін поділиться порадами про те як у всьому цьому вирі грошей та бізнесу не втрачати себе та насолоджуватись кожною секундою свого життя.

 

Організатор Конференції з Євгеном Чічваркіним освітня компанія PRIZMA – організатор наймасштабніших форумів "Бізнес Концентрат" (2 роки поспіль, 17 000 + учасників), "Перша Чоловіча Конференція" (1000 + учасників) та засновник «Клубу підприємців PRIZMA».

Запрошуємо представників ЗМІ до співпраці.

Попередня акредитація ОБОВ'ЯЗКОВА, до 17.00, 22 листопада включно. Контактна особа для акредитації та з питань інформаційного партнерства: +38 063 953 44 03 (Анастасія) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація на сайті: https://chichvarkin.prizma-company.com/

 

-->

Наш флагманський щорічний Форум агробізнесу, який щоосені проходить в Києві, міцно зарекомендував себе як ключова дата в українському календарі агробізнесу, маючи таких впливових партнерів, як Українська аграрна конфедерація, Credit Agricole, Аграрний комітет Верховної Ради, IFC, Юридична фірма Evris, ЄБРР, Американсько-Українська ділова рада й Українська зернова асоціація.

  • 19 листопада 2019, 08:30 - 19 листопада 2019, 19:30
  • Premier Palace Готель, Kиїв

Тип події: Партнерський івент

21 листопада 2019 року в Соломоново, що в Закарпатській області, відьбудеться зустріч основних гравців ринку автомобільних виробників України.

  • 21 листопада 2019, 09:00 - 21 листопада 2019, 16:09
  • Київ, вул. Перемоги, 46

Тип події: Партнерський івент

Український ринок нерухомості розвивається і поступово інтегрується у світовий. Про це повідомила Ольга Соловей - співзасновниця «Українського клубу нерухомості» (URE Club) та організатор V EE Real Estate Forum and Awards, в якому будуть представлені найкращі будівельні та архітектурні проєкти країн Східної Європи.

  • 26 листопада 2019, 09:00 - 26 листопада 2019, 18:00
  • InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська 2а