business head ads

Третій Щорічний Український Автомобільний Форум

Український автомобільний форум швидко і міцно зарекомендував себе як ключове місце зустрічі всіх основних діючих і потенційних гравців зростаючої автомобільної промисловості України.

Як у 2017, так і у 2018 році понад 130 високопоставлених автомобільних керівників з 14 різних країн збиралися у Львові для інтенсивного і продуктивного дня обговорення і спілкування. Вони почули виступи таких спікерів:

  • Високопосадовців, в тому числі губернатора області О. Синютки, мера Львова А. Садового, представників Комітету промислової політики Верховної Ради і Міністерства інфраструктури, які пообіцяли свою постійну практичну підтримку для подальшого розвитку сектору;
  • Провідних міжнародних та вітчизняних виробників комплектуючих, таких як Gentherm, Prettl Kabelkonfektion, TE Connectivity, SE Bordnetze, Укроборонпром і BASF, які обговорили свою діяльність в Україні, і чому країна стає хабом для виробників комплектуючих;
  • Вітчизняних автовиробників, в тому числі Eurocar, ЗАЗ, Еталон-Авто та УкрАВТО, які окреслили свої стратегії розвитку та виробничі плани.

Україна швидко стає важливим гравцем в Європейському ланцюжку постачань продукції автомобілебудування. В останні роки відкрилися десятки заводів з виробництва автокомпонентів, насамперед, у Західній Україні, щоб скористатися близькістю до своїх OEM-клієнтів у ЄС, а також конкурентоспроможним рівнем заробітної плати і кваліфікованим рівнем праці в Україні.

Програма

08:30 Реєстрація та ранкова кава

09:30 Сесія 1: Становлення України як повноцінного гравця в рамках європейського ланцюжка автомобільних постачань

11:00 Ранкова кава

11:30 Сесія 2: Планування розвитку та еволюції кластера автокомпонентів в Україні. Досягнення на сьогоднішній день і головні завдання

13:00   Ланч

14:15 Сесія 3: Шлях до Індустріі 4.0 - як далеко просунувся автомобільний сектор в Україні?

15:45 Перерва

16:15 Сесія 4: В центрі уваги - виробництво автомобілів в Україні. Які впроваджуються інновації для забезпечення стійкості сектора?

17:30   Вечірній коктейль

-->

Тип події: Партнерський івент

У Києві відбудеться підсумкова кейс-конференція "Премія HR-бренд Україна 2019": інновації, тренди та кращі рішення роботодавців" та церемонія нагородження переможців Премії.

  • 12 грудня 2019, 09:00 - 12 грудня 2019, 18:00
  • Mercure Kyiv Congress

Тип події: Партнерський івент

IT Ukraine запрошує на міжнародну конференцію Synergy. IT Business & IT Education, яка відбудеться 13 грудня в інноваційному парку UNIT.City. Станьте свідками того, як народжуються круті колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами!

  • 13 грудня 2019, 09:00 - 13 грудня 2019, 18:00
  • UNIT.Сity

Тип події: Партнерський івент

Уже вчетверте в Києві пройде міжнародний форум Smart Building — міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».

  • 13 лютого 2020, 09:00 - 14 лютого 2020, 18:00
  • м. Київ, Броварський проспект, 15