Найбільший удар по сільскому господарству спричинив дефіцит китайської агрохімії, що склався через пандемію. Аграрії вже несуть збитки

Перевантаження сервісів доставки продуктів спричинило інтенсивний розвиток e-commerce у фуд-ритейлі

Ми кожного дня проводимо час на YouTube, і багатьом з нас спадало на думку стати блогером. Не впевнені, що маєте талант? Не біда. Якщо ви бодай щось вмієте робити добре, стати успішним блогером — абсолютно реально

Сьогодні соціальна відповідальність бізнесу проходить перевірку на чесність. Саме так, адже ще донедавна багато з КСВ-практик мали суто декларативний або іміджевий характер. Як змінились пріоритети компаній і куди рухатиметься соціальна відповідальність після подолання кризи, ми розпитали керівницю експертного Центру «Розвиток КСВ» Марину Саприкіну.

І нагадаємо, що команда журналу БІЗНЕС запустила комунікаційну платформу "БІЗНЕС-АНТИВІРУС" для взаємодії бізнесу, влади та всіх українців, насамперед тих, кого вже торкнулася епідемія COVID-19

Онлайн- та офлайн-канали продажів припиняють функціонувати поодинці й об’єднуються. В період затяжного карантину цей тренд набиратиме обертів

За деякими даними, фітнес-послугами користуються лише 12% українців, тоді як в Європі ця цифра сягає майже 50%

Новини Компаній

Grid List

Як розвивалася гідроенергетика протягом століть і чому нині їй необхідно оновлення

Далеко не всі державні програми підтримки працюють лише на папері. Є й такі, що з успіхом втілюються у реальному житті. Головне — не боятися звертатись по допомогу

До так званого “антиколомойського” законопроекту подали рекордні 13 тис. правок. Це може затягнути його розгляд, та чи змінить його суть?

Завдяки урокам фінансової грамотності для дітей батьки також можуть прокачати свої фінансові навички

Продавати лише ті іграшки, які дали би в руки власним дітям, — філософія компанії KIDDISVIT, яка вже 22 роки працює на українському ринку іграшок і товарів для дітей. БІЗНЕС розпитав Павла Овчиннікова, співзасновника та СEO компанїї, очільника Української асоціації індустрії іграшок та співінвестора БІЗНЕС 100, про сімейний бізнес, підробки іграшок та про конкуренцію за дитячу увагу у 2020 році

Іван Мірошніченко, власник “Агродар Груп”, політичний та громадський діяч

Жінка з переможним ім'ям Вікторія, здатна ставити перед собою високі цілі та йти до них, незважаючи на труднощі й ризики, стала лауреатом XХIV загальнонаціональної програми «Людина року». Її звуть Вікторія Лисенко, вона ‒ засновник і куратор першого і єдиного в Україні Музею костюма і стилю.

З усіх усюд чути, що впевненість — почуття, властиве кожній успішній особистості. Ну а якщо успішна людина насправді зовсім не впевнена у собі, але саме це і робить її успішною?

Віддалена робота виводить е-комунікації на новий рівень. Експерти радять, як залишатись ввічливими в віртуальному світі

Аналітичні організації України оприлюднили відкритого листа новому уряду щодо стратегії під час світової кризи.

Jaguar та Canon зняли перший відеоролик про авто Jaguar F-PACE на нову камеру EOS C500 Mark II з роздільною здатністю 5,9К.

У національній мережі торговельних центрів «Епіцентр» підбили підсумки продажів на 14 лютого.

Маленький кросовер в 2018 році приніс шведській марці перший в історії титул "Автомобіль року". Чи не став він гірше після 2-3 рокiв на конвеєрi? Чи є привід обмiняти чуть більше 1 млн.грн на цей авто?


 

Це авто по всьому свiтi стало відомим завдяки багатьом сервісам, якi надаються за допомогою цього авто. Наприклад, сервiс «пiдписки” – т.з. довгострокової оренди авто.

XC40, будучи первістком "малої" модульної платформи CMA (Compact Modular Architecture), став першим серійним електромобілем Volvo!Міцно збитий на вигляд XC40 і їде аналогічно: напористо, при цьому легко, без напруги. 150-сильний дизель легко тяне авто та надає йому добру динамiку.

Спереду сидіти в XC40 добре, вантажем бути теж непогано. І на зразок відвертої тісноти в Volvo немає - хоч би мінімальний запас повітря передбачений по усіх напрямах, адже по колісній базі (2702 мм) "швед" в лідерах сегменту.

Логіка управління типово телефонна: вертикальний домашній екран; єдина кнопка повернення; "перегортанням" вгору-вниз, вліво-управо переходиш в меню різних калібрувань. Міняються мало не усі параметри - від чутливості численних асистентів безпеки до. відчуттів на педалі гальма (без особливого ефекту, втім). Хоча куди приємніше інше: в гонитві за модними цифровими трендами шведи не забули про олдскульных принципи ергономіки, які насправді і формують зручність автомобіля.

Авто їде жваво, навiть дуже жваво.Повний привід в таких випадках - додаткова упевненість, шкода впливати на трансмісію виходить тільки побічно, вибором режиму Off - road. Зручно для новачків, не сперечаємося, хоча людям досвідченим напевно захочеться більше контролю над електронікою і багатодисковою муфтою передачі тяги на задні колеса.Вийшов досить рідкісний для компактних кросоверів баланс практичності, комфорту і драйву. XC40 - що новий гаджет: спочатку лякаєшся мільйону доступних налаштувань, а коли адаптуєш під себе, то немов народився з ним.

Фото Newspress

Український Бізнес Хаб в Арабському світі (Ukrainian Business Hub in GCC – UBH in GCC) провів зустріч з українськими виробниками, які бажають освоювати нові перспективні ринки, або хочуть дізнатися, як це робити грамотно і мінімізувати витрати.

Певец и автор песен, о связи с космосом, интеллектуальном просвещении поклонников и кино о музыке

 

1. Музыка для вас это работа или творчество?
— Музыка — это не ремесло, не работа. Для меня она значит намного больше — увлечение, любовь, жизнь, агония. Это мое все. Я создаю музыку непосредственно для себя, поэтому ни в коем случае не могу сказать, что это работа. Когда я выхожу на сцену, я понимаю, что происходит некий энергетический взаимообмен, здесь мои переживания смешиваются с эмоциями аудитории. Работа — это постоянство и монотонность, а концерты — это разный я, разные публика и атмосфера. Поэтому музыка — это не труд, это любовь всей моей жизни.

2.   Вы любите восточные единоборства. А шоу-бизнес — это защита или нападение?
— Это зависит от того, кто ты на просторах шоу-бизнеса, каковы твои позиция и роль здесь. Это и определяет, защищаешься ты или нападаешь. Я склонен к состоянию гармонии, поэтому никогда первым не иду на какие-то конфликты. Зачастую я сохраняю баланс — вот моя защита. Но бывают ситуации, когда просто необходимо быть первым: я чувствую, что должен. Тогда я нападаю!

3. Что в приоритете: деньги и слава или стремление увлечь аудиторию своим творчеством?
— Конечно, я хочу, чтобы моя аудитория увеличивалась и людей, зависимых, как и я, от музыки, становилось все больше. Поэтому меня не интересует материальная прибыль. Если бы я хотел делать деньги, я бы создавал абсолютно иную музыку: более форматную, популярную, покупаемую, я бы сказал. Но я здесь не за этим! Я лишь хочу делиться музыкой, которая живет внутри меня.

4. Автор песен не хочет написать роман в стихах?
— Я пишу стихотворные зарисовки, и, должен признаться, мне приходило в голову что-то подобное, но пока я не вижу такой глобальной темы, которую мне хотелось бы раскрыть в книге. Поэтому мне проще сублимировать мои мысли в песнях, в музыкальной форме — так я раскрываюсь намного больше.

5. Почему прекратили “забиваться партаками” и перешли к “стихийным” настроениям?
— “Забиваюсь партаками” — это некий этап в моей жизни, когда я писал сразу для двух своих проектов: Art Ray и “Банальное радио”. Второй — это такой сатирический образ, который был создан для высмеивания абсолютно разных жизненных человеческих историй. Это было несерьезно, на уровне “ой, прикольно, я хочу так сделать”.
И только когда я осознал, что музыка — моя Стихия, я начал делать серьезные вещи, мотивационные, смысловые, сильные, идейные.

6.  Tropical Hause, New wave, Drum’n’Bass популярны в Европе, но не в Украине. Почему?
— Это лишь вопрос времени. Я думаю, к нам точно еще придет Drum’n’Bass и Tropical Hause. А New wave — это достаточно глобальное понятие, это такая музыка, которую ранее никто не делал, это явление абсолютно инновационное и экспериментальное. Новая волна — это комбинирование и смешение всевозможных стилей. Поэтому, мне кажется, в Украине New wave даже покруче, чем в Европе.

7. Вы сняли интернет-сериал о музыке. Будут еще работы на поприще кино?
— Я не могу сказать, что это была для меня кинематографическая работа, ведь там было много музыки: она была в идее, теме, сюжете и даже в героях. Моя первоначальная цель — рассказать о музыкантах. В будущем я бы с удовольствием сыграл в каком-то фильме или сериале.
А еще хотел бы снять художественное кино в противовес документальному “Unknown”. Оно тоже было бы о музыке!

8. В своих клипах вы снимаете абсолютно разных людей, в том числе и альбиносов. В чем идея?
— Для меня важно развивать музыкальную культуру в нашей стране, говоря о темах, которые еще не затрагивались. Важна свобода действий, чувств, мыслей — всеобъемлющая свобода. Я точно открыт всему новому, готов экспериментировать, знакомиться с новыми творческими личностями и вступать в коллаборации с ними. В этом и заключается весь кайф создания музыки!

9. Вы часто говорите о связи с космосом, о том, как живут на других планетах?
— Если я расскажу, то, скорее всего, меня заберут туда. Поэтому я не раскрою эту тайну, ведь тогда не успею сделать все дела здесь, на Земле, воплотить в жизнь все планы, а их, поверьте, у меня очень много накопилось (смеется).

10.  В чем состоит жизненная миссия?
— Жить. Любить. Творить.