Ринок елітних авто зростає незалежно від обставин

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Тенденції на ринку автомобілів преміум-класу

За підсумками 2019 р. українці витратили €720 млн на автомобілі преміального сегмента. При цьому середня вартість одного авто склала близько €60 тис. Лідером з обсягів продажу авто класу Premium i заразом #1 серед німецької трійки став Mercedes-Benz, а на другу позицію BMW активно суне Lexus. Ще один виробник люксових авто компанія Audi вже майже зрівнялась за обсягами продажів з Land Rover.

Водночас, за даними компанії AUTO-Consulting, частка SUV на ринку Украї­ни складає 76%. На нові позашляховики торік україн­ці витратили €1,74 млрд. SUV — єдиний сегмент автомобільного ринку, який от уже декілька років демонструє стабільне зростання не лише в нас, а й по всьому світу. Українці мають власний смак щодо вибору кросоверів і позашляховиків. Показово, що більшість продажів у  класі кросоверів припадає не на бюджетні моделі, а на моделі середнього цінового діапазону.

У преміальному сегменті свої конкурентні війни. Незмінними лідерами уподобань серед преміальних седанів залишаються авто S-класу. Якщо ж говорити про торгові марки, то українські покупці вже кілька років не зраджують Мercedes.

table 1