Препарати від "Океан Інвест" мають системну захисну і лікувальну дію

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В системній захисній та лікувальній дії фунгіцидів ніхто не сумнівається. Аби їхнє використання не було марним, слід лише вчасно прийняти рішення про час першої обробки. Буде це у фазу кущення чи виходу в трубку, поле само вам про це скаже.

Але слід пам’ятати, що діючі речовини фунгіцидів групи бензімідазолів будуть ефективно працювати вже при температурі +5-7°С, триазолів — при температурі +12-14°С, а стробілуринів — при +10-12°С.

Саме для першого фунгіцидного внесення на озимих колосових спеціалісти компанії “Океан Інвест” (один з підрозділів холдингу BKW Group) пропонують суміш препаратів “Карабас БТ” у нормі 0,3 л/га та “Аконіт БТ” — 0,3 л/га. При значному ураженні посівів або високій густоті рослин норму препаратів доцільно збільшити до 0,4+0,4 л/га відповідно.

Діюча речовина препарату “Карабас БТ” — карбендазим — відноситься до групи бензімідазолів і ефективно діє проти широкого спектра збудників хвороб: церкоспорельозу, борошнистої роси, снігової плісняви, фузаріозу, септоріо­узу, піренофорозу, бурої іржі на пшениці, а також темно-­бурої і сірчастої плямистостості на ячмені.

Препарат малорухливий, тому довгий час зберігається у потрібній концентрації в нижній частині рослини, забезпечуючи захист та лікування від прикореневої гнилі, може з успіхом застосовуватись також на цукровому буряку, соняшнику, озимому ріпаку, картоп­лі, яблуні.

“Аконіт БТ” має у своєму складі діючу речовину флутріафол, яка відноситься до групи триазолів і впливає на поділ клітин, викликаючи загибель фітопатогенів (наразі має високу ефективність у боротьбі з борошнистою росою).

Це високосистемний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями, має глибинну дію, рухається в рослині знизу вгору, захищаючи приріст, діє за низьких температур повітря. Препарат високоефективний проти борошнистої роси, іржі.

Крім колосових у світовій практиці застосовується на цукровому буряку, яблуні, винограді. Має подовжену захисну дію.

Ексклюзивний дистриб’ютор продукції "Океан Інвест" компанія “Бізон-Тех” спільно з OTP Bank реалізовує пільгову програму з вексельного фінансування. Якщо сільгоспвиробнику не вистачає обігових коштів для закупівлі насіння та ЗЗР, він може скористатися вексельним фінансуванням.

Суть цієї програми полягає в тому, що сільгоспвиробник при оформленні кредитного ліміту та векселя сплачує лише 1% суми векселя. Решту витрат компенсує дистриб’ютор.

Для участі у даній програмі господарству потрібно визначитись з асортиментом, загальною сумою замовлення та звернутися до найближчого відділення ОТP Bank.

semenuk d91beЛеонід Семенюк, директор СФГ Семенюка Л.Р.

— Застосувавши на посівах зернових суміш препаратів “Карабас БТ” та “Аконіт БТ”, ми отримали оптимальну комбінацію двох діючих речовин. Препарати гарно працюють ранньою весною, поки температура повітря ще не перевищує +7-8°С, і дозволяють доб­ре контролювати широкий спектр хвороб протягом значного часу. Цією сумішшю ми працюємо по озимій пшениці вже три роки поспіль.

Також практикуємо використання цієї бакової суміші на соняшнику, після восьми листків. Дуже задоволені результатами, особ­ливо якщо врахувати вартість такої обробки.