BASF пропонує інноваційні фунгіциди для котролю за широким спектром хвороб

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Інноваційний фунгіцид “Адексар СЕ Плюс” застосовується на посівах ярої та озимої пшениці і ячменю.

Забезпечує контроль за іржею, борошнистою росою, піренофорозом, септоріозом листя та колоса, церкоспорельозом, гельмінтоспоріозом і ринхоспоріозом. Потужний і довготривалий захисний ефект проти широкого спектра хвороб обумовлений поєднанням інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів. Серед додаткових переваг — підвищення стійкості посівів до стресових умов (посухи, високих температур, нестабільного температурного режиму), запобігання передчасному старінню та подовження періоду активної вегетації.

Для ефективного використання ресурсів, зважаю­чи на специфічні умови кожного окремого поля, діджитал-підрозділ компанії BASF xarvio пропонує інструмент диференційного внесення препаратів — платформу на основі продукту FIELD MANAGER. Суть рішення полягає у внесенні різного об’єму робочого розчину (а  от­же, і препарату) на різні за інтенсивністю розвитку біомаси ділянки поля. Метою його є досягнення високої економічної ефективності при збалансованому пестицидному навантаженні.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio FIELD MANAGER, як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, внесення добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління, створення карт внесення добрив та регуляторів росту.

furman afa03Олег Фурманець, агроном-технолог ТОВ “Захід Агро Пром” (Рівненська обл.)

— Наше підприємство працює у двох зонах — чорноземній частині Кіровоградської області та піщаній зоні Полісся. Остання — традиційно волога через велику кількість опадів у сезон. Наприклад, навесні 2019 р. пшениця була взагалі підтоплена! У таких умовах надто важко стримувати розвиток захворювань. Крім того, у нас дуже строкаті поля. Тому для другої фунгіцидної обробки ми шукали потужний фунгіцид із довготривалим захисним ефектом проти широкого спектра хвороб. Саме таким є препарат “Адексар СЕ Плюс”. Незважаючи на складні умови внесення фунгіциду — підтоплені поля не дозволяли виконати обробку вчасно, препарат спрацював відмінно. Масового поширення грибних захворювань не спостерігалося до збору врожаю. Поле збереглось у чудовому стані.

Це і є показник високої ефективності препарату. Крім того, ціна на препарат дуже гнучка. Якщо немає екстраскладних умов, то можна зманеврувати та обрати меншу норму препарату, зекономивши таким чином.