Житловий комплекс Park Lake City матиме власний дитячий садок і школу

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Коли поринаєш у спогади, в уяві постають найщасливіші згадки про дитинство — захоплюючі ігри з друзями у дворі, подорожі за місто на природу та купання у річці або озері під час літніх канікул.

Для кожної людини ці моменти особливі, адже саме вони є одними з найбезтурбот­ніших у житті.

Але прогрес не стоїть на місці, й те, що раніше було лише окремими яскравими плямами на тлі буденності, тепер може перетворитися на повсякденний стиль життя. Адже в Україні формується принципово новий житловий простір, в якому активний відпочинок та розваги стають невід’ємною частиною проведення часу в своїй домівці. Один з прикладів такого формату житла — проект житлового комплексу Park Lake City, який група компаній DIM будує в селі Підгірці, що в 15 хвилинах їзди від Києва.

Цей клубний житловий комплекс бізнес-класу включає 20 чотириповерхових будинків, розташованих вздовж лінії набережної навколо великої водойми площею майже 4 га, а також 15 таунхаусів. Саме власна водойма з піщаним пляжем є головним магнітом проекту, що робить його більше схожим на цілодобовий курорт, аніж на типове передмістя столиці. Девелопер поставив собі за мету створити новий тип житла в перед­місті, де одна з важливих ролей відведена дитячій інфраструктурі.

Окрім купання чи риболовлі у власній водоймі малеча зможе поганяти м’яча на міні-футбольному полі чи на волейбольному майданчику безпосередньо у пляжній зоні. А безпеку дитячих розваг гарантують закрита від випадкових перехожих територія, організована за концепцією “двір без машин”, та цілодобова охорона з відео­спостереженням.

Не забули в Park Lake City і про освіту — в житловому комплексі передбачений власний дитячий садок з початковою школою. Простір освітнього кластера розрахований на 120 місць і спроектований так, щоб дитина могла розвиватися вільною творчою особистістю, що закладає фундамент для подальшого успішного навчання. Разом із запланованими магазинами, сервісами побутових послуг, кафе та ресторанами інфраструктура житлового комплексу залишає враження, ніби зручний і розвинений квартал з малоповерховою забудовою просто винесли за межі міста.

Окремою і беззаперечною перевагою Park Lake City є екологічність локації, спокій і тиша зеленої зони. Мешканці, як найменші, так і дорослі, не потерпатимуть від високої загазованості та постійного шуму столиці, водночас залишаючись поряд із її розвиненою інфраструктурою.

Аби підтвердити “зелений” статус будівництва, група компаній DIM подала документи на сертифікацію BREEAM — системи оцінки екологічності будівель, розробленої у Великобританії. Наявність такого сертифіката — це підтвердження того, що проект побудований з використанням матеріалів та технологій, які не завдають шкоди довкіллю, а завдяки високій енергоефективності всі ресурси споживатимуться мешканцями Park Lake City максимально економічно. Як результат, не лише мінімізується вплив людини на природне оточення, а й помітно зменшуються витрати на комунальні послуги.