Виживуть лише чесні та відкриті світові

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Вже декілька років ми активно працюємо з країнами Перської затоки та переконуємо український прозорий бізнес розвивати відносини з цим регіоном. Чому?

Арабські країни можуть стати трампліном для розвитку України. По-перше, країни цього регіону вже зацікавлені у співпраці з українським аграрним сектором, оскільки в них дуже гостро постає питання продовольчої безпеки.

По-друге, проекти спільного інвестування відкриють нам двері до західних ринків, адже країни Перської затоки вже інтегровані у світову економіку.

Але найголовніше те, що регіон є найкращим прикладом для нас. Рівень ВВП на душу населення тут один з найвищих у світі. Зокрема, в Об’єднаних Арабських Еміратах цей показник вище за український в 17 разів, а в Омані — у 7 разів.

І хоча ці країни реалізували свій економічний потенціал переважно завдяки природним ресурсам, вони дивляться вперед і готуються до високотехнологічного майбутнього. Вони не живуть сьогоденням.

Вони створюють високорозвинену цивілізацію в голій пустелі. Ми хочемо, щоб досягнення цих країн стали прикладом і натхненням для українських бізнесменів та урядовців. Якщо країни Перської затоки змогли збудувати економічну могутність в таких умовах, то ми зможемо ще краще.

p 23
Володимир Чеповий,
співінвестор БІЗНЕС 100

Наші плани — збільшити присутність та посилити позиції України на Щорічному інвестиційному форумі в Дубаї (AIM 2018). Хочемо зібрати команду, щонайменше, з більш ніж сотні українських підприємців, які поїдуть на Форум і налагодять корисні контакти із інвесторами та партнерами світового масштабу.

Просто ми звикли до нашого, локального формату форумів і виставок, і тому не всі розуміють, наскільки це важливо та ефективно, коли заздалегідь напрацьовано контакти та підготовлено зустрічі.

Підприємці з країн, які ще не стали частиною глобальної економіки, повертаються з таких подій іншими людьми. Розуміння масштабу можливостей, яке дарує відкритий вільний світ, змінює світогляд.

Світова виставка EXPO-2020 в Дубаї — це ще вищий рівень. Участь в ній — це трамплін для розвитку. Треба зрозуміти грандіозність і важливість події. Адже в Дубаї створюється ціле інноваційне місто, яке працюватиме півроку.

Країни зможуть показати світові свої візії майбутнього. Нещодавно було оголошено, що загальна вартість контрактів на будівництво в рамках EXPO-2020 вже сягнула $2,94 млрд.

Спеціально до відкриття виставки буде завершено найвищу будівлю світу, башту в Дубай-Крік Харбор висотою 928 м (це на 100 м вище за відому “Бурдж-Халіфа”). А енергію для “міста майбутнього” даватиме найбільша сонячна електростанція в світі.

p 23 1
Олексій Чуєв,
співінвестор БІЗНЕС 100

Хочемо звернути увагу на девіз виставки: “Connecting Minds, Creating the Future”. Об’єднавшись на рівні ідей та спільного бачення майбутнього, ми створюємо його. І тут дуже важливе значення матиме участь України.

Весь світ вже в майбутньому, а нас там не буде? Це не варіант! Тому знач­ні зусилля наших проектів та ініціатив — БІЗНЕС 100, Ук­раїнський Бізнес Хаб — будемо спрямовувати на залучення найбільш прогресивних українсь­ких бізнесменів до участі в EXPO-2020.

Зрозуміло, що коли ти займаєшся власною справою, в тебе обмаль часу на іншу діяльність. Тому ми виступаємо в ролі представників чесного і прозорого бізнесу під спільним брендом “Made in Ukraine”, в тому числі в країнах Затоки.

Як ми кажемо: “Бізнес може вирішити будь-яку проблему. Бізнес — це рішення”. Спільна участь в таких глобальних подіях, як AIM та EXPO, дозволить нам насправді стати частиною світової економіки.

Хочете приєднатись і зробити свій внесок в майбутнє України?
Долучайтесь до наших іні­ціатив.