AIM-2018

Економіка
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

9-11 квітня 2018 р. у дубайському World Trade Centre відбуватиметься черговий Annual Investment Meeting (AIM).

Тема цьогорічного Форуму — “Зв’язок розвинутих та нових ринків через прямі іноземні інвестиції: партнерства для всеохоплюючого зростання та сталого розвитку”.

В ньому візьмуть участь більш ніж 19 тис. власників бізнесів та інвесторів з 141 країни. Чому для українського бізнесу важлива присутність на AIM?

Олександр Громико,p 24 1
власник та президент

KTD Group (техніка Saturn)

Всі шляхи на ринки Близького Сходу, Азії та Африки лежать через Дубай. Це величезний хаб, де представлений практично увесь світ через офіси, шоу-руми, представництва та всіляку продукцію.

Саме тому ми одразу підтримали ідею створення в Дубаї Ukraine Business Hub, яка була запропонована на Світовому інвестиційному форумі (AIM 2017) в Дубаї в квітні цього року, а відразу після створення UBH – активно долучилися до роботи з цим регіоном.

Я бачу тут потенціал і перспективи для українського бізнесу.

p 24 2Віталій Ільченко,
власник групи компаній
“УКРАВІТ”

Закликаю аграріїв України не бути пасивними. Потрібно стати активним учасником глобальної економіки, створюючи продукти з високою доданою вартістю.

Багато інвесторів готові вкладати гроші в Україну. Скористайтеся можливістю знайти партнерів для своїх проектів, а AIM вам в цьому допоможе.

p 24 3Олександр Ніколенко,
генеральний директор компанії
“ОККО Агротрейд”

Об’єднані Арабські Емірати є бізнес-хабом світового масштабу на Близькому Сході.

Наша мета – стати партнером для ОАЕ на території України: репутаційним, порядним, “білим”, який зможе забезпечити фінансування для майбутнього врожаю наших агровиробників.

p 24 4Андрій Ніколаєнко,
голова ради директорів
ТОВ ВКФ “Велта”

Арабські інвестори бачать перспективу в Україні в галузях сільського господарства,
енергетики, інфраструктури та природних ресурсів.

 

p 24 5Давуд аль Шезаві,
президент Annual Investment Meeting (AIM)
Ідея заснування Ukraine Business Hub дуже влучна та своєчасна. Саме зараз Україні важливо об’єднувати бізнес-спільноту, власну та міжнародну, заради взаємодії у нових проектах, ідеях та стартапах.

Ukraine Business Hub може значно підсилити промоцію українських проектів у світі та фактично “затягнути” прямі міжнародні інвестиції в економіку вашої країни. При цьому хочу ще раз зазначити, що АIМ готовий допомагати в цьому процесі всіма необхідними діями.


p 24 6Наталія Микольська,
заступник міністра економічного
розвитку і торгівлі України —
Торговий представник України

Ринок ОАЕ – один з ринків у фокусі довгого списку, що у Дорожній карті стратегічного роз­витку торгівлі України на 2017-2021 рр.

Ми розвиваємо співпрацю з цілим регіоном.

p 24 7Сергій Позняк,
президент FGC

Створення Ukraine Business Hub в ОАЕ надасть доступ українському бізнесу перш за все до фінансових сервісів з високою репутацією та ступенем надійності, враховуючи вимоги арабських партнерів до компаній такого роду, до постійного джерела доступного за вартістю ресурсу для фінансування українських компаній.

Наша компанія, як представник фінансово-інвестиційного сегмента економіки, переконалася, беручи участь в торішньому AIM, що дубайська історія – це, безумовно, можливість отримати путівку у життя у вигляді фінансування для стартапів, шляхом масштабування й зростання для вже існуючого українського бізнесу, а також неоцінений досвід взаємодії для розвитку внутрішнього вітчизняного інвестора зокрема та сегмента фінансових взаємин у цілому.

Крім того, приємно знаходитися у компанії продуктивних, цілеспрямованих, успішних людей, обмінюватися з ними досвідом, набувати нові знайомства та контакти.