Weidemann припиняє виробництво з 6 квітня

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

З 6 по 19 квітня компанія Weidemann повністю зупинить виробництво сільгосптехніки і машин через карантин

Про це БІЗНЕСУ повідомив Денис Пронін, директор з розвитку східного регіону Weidemann. У материнській компанії у Німеччині всіх співробітників старше 50 років відправили на так званий «хоум офіс».

"Ми думаємо, що через місяць-другий карантину будемо змушені перевести близько 600 наших співробітників на скорочений робочий день зі скороченням рівня заробітної плати", – говорить Пронін.

На рішення призупинити виробництво істотно вплинув і той факт, що багато комплектуючих компанія закуповувала і завозила з країн ЄС, переважно, з Італії, найбільш постраждалої від COVID-19. Зараз це стало неможливо – і незрозуміло на який термін. "Ми абсолютно не можемо припустити, коли наше виробництво сільгосптехніки відновить свою роботу", – резюмує Пронін.

Від цього постраждають країни Євросоюзу і Митного союзу, які більше за інші купують навантажувачі Weidemann. Діяльність компанії в Україні погіршується ще й невизначеністю з введенням ринку землі, політичною та економічною нестабільністю.

Пронін обережно сподівається, що криза триватиме максимум до літа, а до осені компанія зможе виконувати всі свої зобов'язання і досягти обороту 2018 року – 220-240 млн.євро. Минулий 2019 рік Weidemann закінчила з рекордним оборотом в 302 млн.євро.

Нагадаємо, команда журналу "БІЗНЕС" запустила комунікаційну платформу "БІЗНЕС-АНТИВІРУС" для взаємодії бізнесу, влади та всіх українців, насамперед тих, кого вже торкнулася епідемія Covid-19. Мета платформи – врятувати життя людей, допомогти взаємодії бізнесу, благодійників, органів влади, волонтерів та потерпілих, щоб разом подолати епідемію коронавірусу в Україні.