Intertop Ukraine стала найбільшим продавцем українського взуття

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Продажі взуття у 2019 року перевищили 150 млн грн. Про це свідчать річні підсумки, які підвела Intertop Ukraine.

Цей показник на 18% більше ніж торік. Компанія заплатила 600 млн грн податків до бюджету України. Продажі мережі через інтернет у компанії зросли більш ніж в 2,7 раза 2019 року в порівнянні з попереднім. пік трафіку цього року був зафіксований традиційно в листопаді – понад 5,8 млн відвідувань сайту.

Порівняно з 2018 роком в 4 рази зросли продажі одягу онлайн, також вдвічі збільшився асортимент товарів на intertop.ua. сьогодні  нашому клієнту доступно понад 80 тис найменувань оригінальних продуктів від більш ніж 200 провідних світових брендів. Для порівняння: у 2018-му їх було 50 тис. Крім того, компанія  співпрацює з більш ніж 45 великими українськими виробниками.

Intertop Ukraine демонструє свою ефективність у стратегії інтегрованих продажів (омніканальність), підкреслюють менеджери компанії. Підхід побудований на об'єднанні роздрібної та інтернет-торгівлі, в рамках якого Intertop Ukraine пропонує своїм покупцям можливість здійснювати покупку в будь-який час і в будь-якому місці.

Вибір товару може початися  в магазині та продовжитися  на сайті, початися на сайті і переміститися в магазин торгової мережі, початися і завершитися онлайн або офлайн.

Впровадження омніканальної моделі продажів вплинуло на асортиментну політику Intertop Ukraine. Якщо раніше оновлення колекції відбувалося раз в сезон, зараз компанія швидше реагує на зміну ринку і переваг клієнтів, частіше оновлюємо асортимент і привозить новинки протягом всього року.

Загальна чисельність персоналу Intertop Ukraine на кінець 2019 року становила 1 722 осіб. характерною рисою компанії є офіційне працевлаштування та «білі» зарплати. Тільки за 2019 рік Intertop Ukraine перерахувала до державного бюджету України понад 100 млн  грн податків на заробітну плату.