«Датагруп» нарощує потужність захисту від DDoS-атак

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

«Датагруп» активно розвиває сервіс захисту від DDoS-атак. Цього року компанія вдосконалила послугу та істотно підвищила рівень захисту мереж від атак різного типу та потужності, повідомляє Datagroup.

Нагадаємо, що наприкінці осені 2019 року компанія «Датагруп» презентувала корпоративним клієнтам новітнє комплексне рішення з кібербезпеки – DataProtect. За його допомогою клієнти «Датагруп» із корпоративного та державного секторів мають змогу обирати різнорівневі сервіси, у тому числі захист мережі від DDoS-атак. Компанія використовує інфраструктуру, підключену до глобальної системи світового лідера в галузі надання рішень із захисту від DDoS – NETSCOUT Arbor. Ця надпотужна система використовує інформацію про атаки, зібрану з багатьох куточків світу, охоплюючи майже 40 % світового інтернет-трафіка.

"Восени під час презентації DataProtect представники найбільших компаній України говорили про зростання потужності DDoS-атак на їхній бізнес. Хоч попереднє рішення "Датагруп" мало достатній запас ресурсів для захисту клієнтів, фахівці нашої компанії зафіксували цей  клієнтській запит. І вже на початку нинішнього року ми вдвічі збільшили рівень захисту, – говорить Михайло Шелемба, СЕО "Датагруп". – Коли клієнт купує нашу послугу захисту від DDoS-атак, ми підключаємо його інтернет-канал до обладнання, яке моніторить трафік. Також наші клієнти мають змогу обирати з-поміж пропонованих фахівцями "Датагруп" різних модулів: захищений вузол доступу до мережі Інтернет, SOC (Security Operations Center), захист електронної пошти, веб-додатків і телефонії, сканування на вразливості, тестування на проникнення тощо".

Окрім інноваційного програмно-апаратного забезпечення комплексних рішень з кібербезпеки, компанія "Датагруп" має потужну команду фахівців та експертів із багаторічним досвідом у цій галузі.

DataProtect від "Датагруп" є рішенням, яке не лише дієво захищає всі компоненти IT-інфраструктури та канали передачі даних від відомих та невідомих загроз, але також інтегрує всі системи ІБ в єдину консоль для забезпечення моніторингу та аналітики.

Про компанію:

"Датагруп" – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому, лідер у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. Також компанія займає лідируючі позиції на ринку телекомунікацій для великого бізнесу – 92 % українських банків є клієнтами «Датагруп». Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення та відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft і комплекс послуг у галузі кібербезпеки – DataProtect.