«Епіцентр» відкриває ТЦ нового формату у Вінниці

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Після перебудови ТЦ «Епіцентр» стане найбільшим торговельним центром у Вінницькій області.

Національна мережа «Епіцентр» 22 лютого відкриває після реконструкції торговельний центр у м. Вінниця. ТЦ «Епіцентр» на вул. Хмельницьке шосе, 1а перебудовано з формату гіпермаркет у сучасний торговельний центр. Його площа збільшилась на третину – до 36,3 тис. кв. м. Таким чином, «Епіцентр» став найбільшим торговельним центром у Вінницькій області.

«В оновленому «Епіцентрі» на клієнтів чекає значно вищий рівень комфорту та ширший асортимент. Наші концептуальні магазини «Деко», «Центр меблів», «Епік» та «Садовий центр» представлені у новому сучасному форматі, з’явилися різноманітні додаткові сервіси та послуги для покупців», - відзначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Зокрема, галерея «Деко» тепер займає площу 3,3 тис. кв. м у добудованій частині ТЦ. У новому концепті товар об’єднано в колекції, що дозволяє, наприклад, обрати весь посуд для кухні в єдиному стилі.

Відкрився новий інноваційний дитячий магазин «Епік» з великим дитячим майданчиком. 

Відділ побутової техніки трансформовано у Центр техніки «ЦЕ ТЕ». Змінилося не тільки його оформлення, але й суттєво розширено асортимент, з'явилися окремі experience- та бренд-зони. Покупець може обрати та протестувати необхідний товар та на місці вирішити питання оплати, доставки та додаткового сервісу.

Площу «Центру меблів» також було збільшено, а відділ перебудовано згідно з концепцією «Ідеї та рішення» - з'явилися шоу-руми, створені виключно за допомогою товарів, які продаються в мережі «Епіцентр». Таким чином, покупці можуть оцінити вже готові рішення для вітальні, спальні або кухні та одразу зрозуміти, як ті чи інші меблі будуть виглядати у їх інтер’єрі. А також покупці зможуть скористатися додатковими сервісами із заносу та збирання меблів. 

Запрацював магазин Military для прихильників полювання та риболовлі. А також магазин косметики та парфумерії Mon Chéri, де за допомогою професійних консультантів можна підібрати декоративну косметику, парфумерію, засоби по догляду за тілом та обличчям.  

Приємний сюрприз в «Епіцентрі» приготувати шанувальникам спорту — на площі понад 1 тис. кв. м відкрито стоковий магазин Intersport Outlet. У ньому представлений широкий вибір спортивних товарів як для професійних спортсменів, так і поціновувачів активного способу життя.

Серед найбільших відділів торговельного центру «Сад та город», «Деко» та «Центр меблів». 

Серед відділів з широким асортиментом: «Будівельні матеріали», «Декор», «Покриття для підлоги», «Сантехніка», «Вироби з дерева», «Автотовари», «Інструменти», «Електротехніка», «Вироби з металу». Загалом асортимент товарів ТЦ складає понад 200 тис. артикулів.

Для зручності клієнтів у торговельному центрі вдосконалена внутрішня навігація та встановлені зони відпочинку, працює оновлене кафе, відділення банку та Центр видачі товарів, замовлених онлайн. Також у ТЦ доступні численні додаткові послуги для покупців, зокрема, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок та сервісний центр.

Для власників авто облаштовано паркінг на 532 місця.

На відкритті оновленого ТЦ «Епіцентр» у Вінниці 22-23 лютого на покупців очікує «Свято дарунків» (перші 100 покупців отримають приємні сюрпризи), розіграш 100 тис. грн, привабливі цінові акції, конкурси, веселі аніматори та майстер-класи для дорослих та дітей.