У 2019 році "Фармак" провів екскурсію на виробництво для понад 1000 осіб

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Як виробляються ліки європейської якості на сучасному обладнанні, змогли побачити студенти, лікарі, партнери, журналісти, представники бізнес-асоціацій і всі охочі: "Фармак" регулярно проводить екскурсії – щоп’ятниці група з 10–15 осіб відвідує виробництво.

Про це повідомила керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ "Фармак" Олена Зубарєва, інформує БІЗНЕС.

"Така практика у "Фармак" із 2017 року. Ми відчинили свої двері для всіх охочих, щоб показати сучасне фармацевтичне виробництво в Україні. Сьогодні "Фармак" – це територія європейської якості та міжнародних стандартів. Доля експорту "Фармак" складає понад 20%. Одні й ті ж лінії виготовляють лікарські засоби для України та світу, тому можна з упевненістю сказати, що якість продукції "Фармак" нічим не поступається найбільшим світовим виробникам, а в чомусь і перевершує. "Фармак" стрімко розвивається. На виробництві використовується інноваційне обладнання", — розповіла Зубарєва.

За її даними, у 2019 році компанія інвестувала 900 млн грн в іноваційне обладнання. У 2018 році "Фармак" відкрив сучасну лінію з виробництва твердих лікарських форм, аналогів якої в Україні немає. В неї компанія інвестувала 20 млн євро. "Цьогоріч ми плануємо збільшити суму інвестицій до більш ніж 1 млрд грн", – зазначила керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку "Фармак".

Форма реєстрації на екскурсію на сайті за посиланням – https://farmak.ua/excursions/