"Нібулон" побив 10-річний рекорд експорту агропродукції

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За підсумками 2019 року компанія "Нібулон" побила 10-річний рекорд з відвантаження сільськогосподарської продукції, збільшивши річний обсяг експорту на 8% до близько 5,3 млн тонн.

Про це повідомляє БІЗНЕС із посиланням на пресслужбу компанії.

У "Нібулоні" нагадали, що 2018/19 маркетинговий рік також завершили рекордом – на експорт було відвантажено більше 5,2 млн зернових і олійних культур. У планах компанії на 2019/20 МР збільшити цей показник до 6 млн тонн. Досягти цих результатів планується за рахунок нарощування об’ємів відвантаженої продукції за напрямками Близького Сходу та Південно-Східної Азії.

"Високі врожаї пшениці та кукурудзи в Україні в актуальному маркетинговому році та їх прийнятна якість сприятимуть нарощуванню торговельної співпраці з основними країнами-споживачами", — зазначили в компанії.

Географія торговельної діяльності компанії наразі охоплює більше 70 країн світу. Основна торговельна діяльність "Нібулон" зосереджена на пшениці, кукурудзі, ячмені та сорго, левова частка яких реалізується в країнах ЄС, Близького Сходу, Північної Африки та Південно-Східної Азії.

"У 2019/20 МР ми продовжуємо працювати над розвитком ринків Китаю, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Індонезії та Бангладеш, адже в цих країнах зосереджується значний попит, і вони мають великий потенціал для нарощування співпраці з провідними українськими компаніями. Також серед перспективних ринків – Ефіопія, Кенія, Індія",  — сказав головний менеджер в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитро Фурда.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року компанія "Нібулон" ввела в експлуатацію новий комплекс з приймання, зберігання та відвантаження сільгосппродукції у місті Хмільник Вінницької області.