ChemChina і Sinochem об’єднають активи в компанію Syngenta Group

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ChemChina і Sinochem оголосили про злиття, результатом якого стане об’єднання підприємств в нову холдингову компанію Syngenta Group.

Про це повідомляється на сайті Syngenta, інформує БІЗНЕС.

Очікується, що нова група стане світовим лідером у виробництві ресурсів для сільського господарства: засобів захисту рослин, насіння, добрив, додаткових сільськогосподарських і цифрових технологій, а також новітньої розвиненої мережі дистрибуції в Китаї.

Бізнеси, що входять в нову групу: ADAMA, Syngenta та відповідні сільськогосподарські підрозділи Sinochem — протягом останнього року зробили значні кроки в напрямку співпраці. Створення групи сприятиме подальшій колаборації компаній і більш ефективному використанню певних можливостей.

Фінансовий директор (CFO) і член Syngenta Executive Team Марк Патрік залишить компанію в кінці січня 2020 року. Його змінить чинний президент і виконавчий директор ADAMA Чен Ліхтенштейн.

Читайте також: Засоби зміни ринку

У свою чергу, Ігнасіо Домінгеса, який наразі є співголовою і комерційним директором компанії, буде призначений на посаду президента і генерального директора ADAMA. Очікується, що кадрові зміни наберуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Нагадаємо:

  • У кінці червня 2017 року в місті Базель (Швейцарія) було оголошено про завершення угоди між Китайською національною хімічною корпорацією ChemСhina і швейцарською компанією Syngenta. Суму операції оцінили в $43 млрд ($465 за акцію). В результаті проведеної операції Syngenta змінила форму власності. Єдиним акціонером стала корпорація ChemСhina. 100% акцій ADAMA належить ChemChina.
  • У жовтні 2017 року стало відомо, що Syngenta передасть частину препаратів у портфель АDAMA.