У мережі супермаркетів Varus новий бренд-шеф

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Мережа супермаркетів Varus має нового бренд-шефа – Костянтина Черненко.

Про це інформує БІЗНЕС із посиланням на rau.ua.

Зазначається, що протягом десяти років Костянтин працював в кращих ресторанах України, серед яких Маринад, Шопен і Split. Також він глава Першої асоціації шеф-кухарів України в Дніпрі та шеф-амбасадор виробника професійного обладнання для кухні – ТМ Hurakan. Свої професійні навички бренд-шеф Varus також відточував в ресторанах Львова, Києва і, звичайно ж, Дніпра. Костянтин – постійний спікер і ведучий майстер-класів на різних гастрономічних самітах і конференціях, в тому числі RestArt, Foreach, Tasty of Ukraine тощо. Суддя кулінарних кубків України.

"Мені імпонує бажання компанії розвиватися, створювати та перевершувати очікування клієнтів. Працюючи стільки років в ресторанах, пріоритети якісного сервісу стають непорушними законами. Моє завдання – змінити уявлення про кулінарію, не тільки виводячи її на абсолютно новий рівень, але й створюючи кардинально новий продукт. Я радий стати частиною сім’ї Varus і готувати для кожного з гостей магазинів мережі. Бути бренд-шефом – неймовірна честь і велика відповідальність перед кожним клієнтом.

Зараз Varus знаходиться в процесі трансформації, але хочу відзначити, що вже до весни ми плануємо запуск двох нових форматів один з яких To Go", – прокоментував Костянтин Черненко.

Довідка. Varus – національна мережа супермаркетів, представлена ​​на ринку продуктового роздробу України компанією «Омега». Перший супермаркет мережі відкрився в 2003 році в Дніпрі. Станом на 1 січня 2020 року торгова мережа налічує 84 супермаркети. Мережа входить в число найбільших FMCG-мереж по товарообігу за даними Асоціації рітейлерів України.