"Енергомашспецсталь" уклав контракт на виробництво комплектуючих для китайської АЕС

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ПАТ "Енергомашспецсталь" підписало великий контракт на виробництво комплектуючих для китайської АЕС "Сюйдапу" (провінція Ляонін, КНР). 

Про це повідомляє БІЗНЕС із посиланням на пресслужбу заводу.

Зазначається, що контракт був підписаний у потоному місяці і розрахований на кілька років. Кінцевий термін поставки всього обладнання – березень 2022 року.

"Угода про співробітництво передбачає виробництво і поставку понад 3400 тонн деталей для №3 і №4 блоків китайської АЕС "Сюйдапу". Для нових блоків будуть виготовлені десятки великотоннажних заготовок корпусу реактора, парогенератора, головного циркуляційного насоса, головного циркуляційного трубопроводу, колектора і компенсатора тиску", – повідомили в "Енергомашспецсталі".

Для компанії це вже другий великий контракт у сфері атомної енергетики Китаю, підписаний в 2019 році. На сьогоднішній день на заводі вже йде виробництво деталей для реакторного обладнання АЕС "Тяньвань". Цей контракт на поставку комплектуючих для №7 і №8 енергоблоків Китайської АЕС було підписано в липні 2019 року.

Довідка: ПАТ "Енергомашспецсталь" (г. Краматорськ) – найбільший український виробник спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування.