"Велта" видобула перший мільйон тонн ільменіту

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Виробничо-комерційна компанія "Велта" встановила власний історичний рекорд — видобула 1 млн тонн ільменіту.

Про це у Facebook повідомив генеральний директор компанії, співінвестор БІЗНЕС 100 Андрій Бродський, інформує БІЗНЕС.

"Сьогодні "Велта здобула", загалом і в цілому, за свою, поки недовгу історію 1 000 000 тонн ільменіту! Наш перший мільон тонн титанової сировини! Разом ми звернемо гори в прямому і переносному сенсі! І мільйонів тонн буде ще багато, я впевнений", — написав Бродський.

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року гендиректор компанії "Велта" Андрій Бродський долучився до спільноти БІЗНЕС 100.

Довідка: Компанія "Велта" володіє двома ресурсними активами — Бирзулівським та Лікарівським родовищами ільменіту, які розташовані в Новомиргородському районі на Кіровоградщині.

У червні 2007 року компанія отримала спецдозвіл на промислову розробку Бирзулівського родовища терміном на 20 років. Офіційно ГЗК був відкритий в грудні в 2011 року. Його номінальна потужність склала 185 тис. т ільменіту в рік. У  2013 році потужність ГЗК була збільшена до 270 тис. тонн за рахунок другої черги. 

Ліцензію на геологорозвідку Лікарівського родовища "Веста" отримала в 2011 році. Очікується, що його ресурсна база ільменіту складе 3 млн т.

Нещодавно "Велта" отримала спецдозвіл на користування надрами Лікарівського родовища. Це дозволяє компанії почати будівництво гірничо-збагачувального комплексу.