Кирило Шевченко: "Укргазбанк" запустив унікальний для України екодепозит

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"Укргазбанк" запустив екологічний депозит, кошти якого будуть допомагати Україні ставати екологічно чистою і енергетично незалежною.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу банку.

При цьому в фінустанові зазначають, що екодепозит є унікальним для ринку нашої країни, і був створений для підтримки і реалізації екологічних проєктів.

"Укргазбанк" як Екобанк №1 в Україні створив унікальний продукт для українців – екодепозит. Тепер кожен вкладник, відкриваючи екодепозит, робить реальний внесок в екомодернізацію країни, захист її екології та навколишнього середовища. Ми покажемо, що для вирішення екологічних проблем не обов'язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва", – повідомляють в установі.

Як це працює: в рамках роботи екологічного депозиту кожна розміщена з його допомогою гривня буде працювати для екології і захисту нашого довкілля. При цьому навіть 1000 грн буде достатньо для:

  • щорічного скорочення шкідливих викидів CO2 на 50 кг;
  • виробництва на 70 кВт*год більше екологічно чистої електроенергії, якої вистачить на потреби всієї родини;
  • заміщення викопного палива для виробництва тепла в обсязі 60 тис. ккал.

Чим більше коштів буде розміщено на екодепозиті, тим більше фінансування екопроєктів, відповідно, тим більше результат для екології та чистого майбутнього України.

"Екобанк, як соціально-відповідальна фінустанова, вирішує актуальні потреби суспільства і держави в сфері захисту екології і навколишнього середовища. Тому ми високо цінуємо кожного відповідального ековкладника нашого банку, адже кожен робить свідомий, дієвий крок заради екологічно чистого майбутнього. Ми відкрито і регулярно будемо звітувати, як перед нашими ековкладниками, так і перед широким загалом, про: по-перше, реалізовані, в тому числі і за їхні кошти, проєкти; по-друге, про ефект від їх впровадження, а також про зменшення шкідливих викидів та обсяг виробленої чистої енергії. Таким чином, кожен вкладник зможе оцінити свій власний внесок у зелене майбутнє України", – наголосив голова правління Кирило Шевченко.

Екодепозит можна відкрити на 1-24 місяці, зі ставкою до 14,4% у гривнях. Валюта розміщення – гривня, долари США та євро. Виплата відсотків можлива в кінці терміну або щомісячно.

Детальніше з умовами нового депозиту можна ознайомитися тут.

Нагадаємо: