ТІС оновив рекорд з вантажообігу

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У ніч на 5 грудня вантажообіг групи терміналів ТІС перевищив 30 мільйонів тонн з початку року, що є новим українським рекордом.

Про це у Facebook повідомив український бізнесмен, співвласник і генеральний директор ТІС Андрій Ставніцер, інформує БІЗНЕС.

"Серед усіх портів України це максимальний показник з моменту розвалу CCCР", — написав він.

"Це не тільки рекордний обсяг для "ТІС" за весь час роботи, але і максимальний показник за роки незалежності України серед всіх навалочних портів країни. Що ж, 30-мільйонний рубіж успішно подолали, але темпи не зменшуємо", – додали у пресслужбі компанії.

Нагадаємо, попередній рекорд був зафіксований 14 листопада 2019 року, коли термінали ТІС перевалили 28,1 млн т.

Довідка: Компанія "ТІС" (ТрансІнвестСервіс) – найбільший приватний стивідорний оператор в Україні. До того ж, це один з найбільш глибоководних портів України – глибина причалів біля терміналів становить від 15 до 16 м, площа понад 200 га. Це забезпечує максимальний розмір вантажних партій і мінімальні фрахтові витрати.

"ТІС" оперує власними вантажними терміналами в Малому Аджаликському лимані, в акваторії порту "Южний", що за 22 кілометри на північний схід від Одеси. У 2018 році вантажообіг компанії склав 25,7 млн тонн.