Samsung презентував "гнучкий" смартфон Galaxy Fold (ФОТО)

Новини компаній
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В Києві 4 грудня 2019 року відбулась презентація інноваційного смартфону Samsung Galaxy Fold.

БІЗНЕС відвідував подію та вподобав новинку, адже завдяки гнучкому екрану пристрій одночасно поєднує переваги і смартфона, і планшета. Головною особливістю Galaxy Fold є внутрішній "розкладний" дисплей Dynamic AMOLED з діагоналлю 7,3 дюйми. Цей дисплей майже квадратний за пропорціями (співвідношення висоти до ширини складає 4,2:3). Секрет гнучкості прихований у властивостях екранів AMOLED та у спеціальному зовнішньому полімерному шарі.

presentation samsung galaxy fold 1

Як стверджує менеджер продуктового маркетингу "Samsung Electronics Україна" Євген Кім, екран витримує 200 тис. складань-розгинань. Таким чином, компанія оцінює "тривалість життя" екрану в 5 років. Окрім того, Galaxy Fold має Super AMOLED дисплей на зовнішній частині "половинки" із діагоналлю 4,6 дюйми. Складений смартфон має дещо незвичний і витончений вигляд, адже пропорції
зовнішнього екрану 21:9. Але тримати його в руках приємно.

samsung galaxy fold 12 512gb silver images 15092011958

Компанія Samsung зробила особливий акцент на тому, що новий смартфон дає змогу безперервно переглядати контент незалежно від потрібного споживачу формату екрану. Тобто під час складання пристрій автоматично перемикається на зовнішній дисплей, а при розкладанні — на внутрішній.

IMG 0930

Цікаво, що Galaxy Fold може на внутрішньому екрані одночасно відображати три відкриті застосунки. Один займає ліву половину екрану по вертикалі, два інші — праву, квадратиками. Таким чином, у смартфоні реалізовано справжню багатозадачність Користувач може змінювати розташування віконець активних застосунків. Працює drag and drop — зручно перетягувати, наприклад, файли та фото у пошту. На екрані можна додатково розмістити ярлики для ще 5 застосунків.

IMG 0922

Для активних користувачів фото і відео Samsung Galaxy Fold пропонує аж 6 камер! Три основні на тильній стороні корпусу, одна фронтальна та цілих дві фронтальні камери на внутрішньому екрані. І фото-, і відеокамери мають по декілька режимів зйомки, що вкупі з відеоредактором робить смартфон невеликою продакшн-студією. Ціна новинки дещо "кусається" — 56999 грн. Це значно вище за інші топові смартфони, але язик не повернеться сказати про "конкурентів": наразі Samsung Galaxy Fold фактично є новим класом пристроїв.

Окрім унікального дисплею, смартфон має 12 Гб оперативної та 512 Гб флеш-пам’яті , два акумулятори та процесор Qualcomm Snapdragon 855. В комплект також входять бездротові навушники Galaxy Buds та спеціальні захисні накладки на корпус. Samsung Galaxy Fold доступний у двох кольорах — комічний чорний та космічний срібний.

Варто додати, що окрім унікального інноваційного пристрою покупець отримує ексклюзивний прем’єр-сервіс. До нього входить Fold Concierge — сервіс підтримки 24/7, рік Samsung Care+Protection (або два у випадку купівлі у фірмових магазинах Samsung Experience Store) та Pick-up service courier. Все це теж створює додаткову вартість для користувача. Наприклад, Samsung Care+ Protection надає можливість замінити внутрішній екран за 3,7 тис. грн. замість його повної вартості у 17 тис. грн.

БІЗНЕСу сподобався доволі компактний розмір складеного Samsung Galaxy Fold та його можливості як альтернативи планшету. Для бізнесменів, які віддають перевагу Android-платформам та яким важлива мультифункціональність смартфону, новий пристрій буде корисним помічником. Хоча Samsung не позиціонує Galaxy Fold як рішення виключно для бізнес-аудиторії.

"Ми націлюємося та розраховуємо в першу чергу на тих людей, які цінують інновації та готові бути першими серед покупців інноваційних продуктів (early adopters). Адже це абсолютно нова категорія — гнучкі смартфони", — сказав Віктор Степаненко, керівник департаменту корпоративного маркетингу "Samsung Electronics Україна" в коментарі для БІЗНЕСу.

На думку Євгена Кіма, Galaxy Fold є одним з найбільших технологічних проривів за останні 10 років, коли смартфони сформувались як клас пристроїв.